Kezdőoldal » Utazás » Európa » Nemsokára utazunk pár napra...

Nemsokára utazunk pár napra Bécsbe, milyen ingyenes programok vannak?

Figyelt kérdés
Például múzeumok ingyen, stb.?

2012. dec. 10. 22:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
:D Ez egy kifejezés, tudod, a felnőttek világából. Már ha nem viccből íródott a felháborodott kérdés.
2012. dec. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem, leginkább tényleg felháborodottnak volt szánva a kérdés, mivel - az adott körülmények között - egyáltalán nem találtam viccesnek ezt a megszólítást.

Nem általánosságban van bajom vele, de a konkrét szövegben egyértelmű a lekezelő stílus.

2012. dec. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Ohh, micsoda szóváltás. :D

Ha minden ilyenen felháborodsz (pláne egy netes anonim oldalon), nehéz életed lesz.. ;)

Valóban, az ötödik nagyon humoros válasz után (amiből egy sem válaszolt a kérdésemre) ez jött belőlem, akinek nem inge...


"Egyébként meg semmi sincs ingyen: miért lenne??" - Ezt, ha jól sejtem, Te írtad. Ha nagyon elemezni akarnám, amit nem akartam, de legyen: halmozott írásjel, a netes "etikett" szerint az ingerültség, támadás jele. Én erre neked okot nem adtam, hogy így kérdezz. Miért lenne?? Csak. Én valakitől ezt hallottam, ezer bocsánat, hogy megkérdeztem.

2012. dec. 12. 23:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!