Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mivel jár, ha kijelentkezem...

Mivel jár, ha kijelentkezem Magyarországról?

Figyelt kérdés

2éve külföldön élek,nem tudom,hogy valaha vissza megyek e.

azon gondolkodom,hogy kijelentkezem,akkor legalább a tb-t nem kell fizetni,úgyse vagyok ott.

ha mégis hazaköltöznék,akkor mi van?


2013. jan. 12. 22:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Log aut? Ok?
2013. jan. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

En 7 eve elek kulfoldon. Mo-n az illetekes anyakonyvi hivatalban leadtam a szemelyimet es a polgarmesteri hivatalban kerelmeztem, hogy ugy szerepeljek a nyilvantartasban, mint kulfoldon elo magyar. Ok kuldtek a nyomtatvanyt a belugyminiszterium adatnyilvantarto osztalyahoz. Utanna kaptam egy uj lakcimkartyat, amire a lakcimhez az voan irva, hogy kulfoldi cim.

Ha hazaloltozok egyszer visszairatom a statuszomat es kerelmezek ujra szemelyit. Most csak utlevelem van. Viszont nem fizetek adot, tb-t, semmit otthon.

2013. jan. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kapsz többet vonalkódozott anonim leveleket Orbán Viktortól. Én a helyedben meggondolnám:)
2013. jan. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én már eljöttem és kijelentkeztem de amikor kellett anyakönyvi kivonat, akkor adtak útlevélre. Szóval, nem kell parázni, anyakönyvi kivonattól indulva a teljes identitást újra lehet simán építeni.
2013. jan. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja és tartok itthon néhány hivatalos anyakönyvi kivonat másolatot mert ha elvész az útlevél akkor mi a devla van?
2013. jan. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

akkor lehet,hogy ezt megjátszom..de nekem még útlevem sincs,akkor azt még előtte csináltatok.


és ha nem tudok személyit leadni? =elveszett?

2013. jan. 13. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!