Kezdőoldal » Utazás » Európa » Megbízható közvetítő cég?...

Megbízható közvetítő cég? Angliába szeretnék menni.

Figyelt kérdés
Több mindent olvastam, nem tudom hogy lenne célszerűbb nekivágni, irodával, vagy felkerekedni és ott keresni valami lehetőséget.
2013. jan. 13. 17:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak magad! Intézz mindent magad.
2013. jan. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős által, amgánúton, vagy Kasza Tibi ajánlásával ez a cég:

[link]

2013. jan. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi mindkettőtöknek :)
2013. jan. 13. 18:40
 4/8 anonim ***** válasza:
46%
Megbízható magyar ügynökség nem létezik. Jobban jársz ha magad intézed itt kint.
2013. jan. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%
londonimagyarok egy kalap sz..r-- rengeteg embert átvágtak már.
2013. jan. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor azt hiszem elég egyértelmű, hogy csak menni kell és szerencsét próbálni, magadtól :) köszi
2013. jan. 13. 18:54
 7/8 anonim ***** válasza:
Londonimagyarokkal kapcsolatban jó tapasztalatot én még nem hallottam. Persze lehet azért, mert az emberek inkább a rosszat írják meg, nem tudom. Mindenesetre egy kis utánajárással könnyedén el lehet boldogulni egyedül is. Esetleg ha van már kint élő ismerős, az óriási előnyt jelent.
2013. jan. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
ha tudsz angolul vagy van rokon / megbízható ismerős aki segít magad menjél cégtől ne ha nem is átverés márpedig ahogy tapasztaltam 90%-ban az :/ szerződést kell kötni levonások a kint megkeresett béredből stb.. nem érné meg
2013. jan. 19. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!