Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hany doboz gyogyszert tehetek...

Hany doboz gyogyszert tehetek a poggyaszomba?

Figyelt kérdés
Szeretnek vinni haza gyogyszert, paracetamol ibuprofen tablettat. Nem tudom egyaltalan lehet e nagyobb mennyisegben vinni a borondomben es, hogy egyaltalan a repteren ezert szolnak e. Igaz nem a kezipoggyaszban lesz...

2013. jan. 23. 00:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kellene.
2013. jan. 23. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha nem folyékony akkor lehet kéziben is.

Amire figyelj hogy legyen a gyógyszerek eredeti csomagolásban, legyen rajta az összetevöi. paracetamol és ilyeneket mindenhol ismerik. ha orvos által írt fel tabletta akkor mindenképpen kell egy angol nyelvü engedély az orvostól.


Mikor bébimmel utaztam mindig volt a táskámba fájdalomcsillapító kúp, mert a nyomástól egy gyenge fülgyulladás is iszonyat fájdalmas lehet.

2013. jan. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én gyógyszert szedek, krónikus betegségre. Másik gyógyszerre átszokni az olyan folyamat, amit az ellenségemnek sem kívánnám, így aztán szépen kifizetem Magyarországon az orvost aki felírja, meg a teljes árú gyógyszert és viszem magammal Kanadába az éves készletet, kilenc doboz, kilencszáz szem. Van velem papír, azt sem kérte még soha senki, eddig ötször került erre sor.


Ugyanakkor fogalmam sincs hogy paracetamolt vagy ibuprofent mi a péknek cipelnél repülővel, kapni azt mindenhol, talicskaszám, recept nélkül.

2013. jan. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsó, hogy írhatsz ki egy évre gyógyszert? 3 havi a maximum, amit lehet.... Mellesleg a kérdező ibuprofent akar vinni, ami a világon mindenütt elérhető....
2013. jan. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1 evre elegendo venykoteles gyogyszert hoztam magammal nem EUs orszagba. Mind a feladott poggyaszban volt. Nem szoltak.
2013. jan. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!