Kezdőoldal » Utazás » Európa » Marosvásárhely mire kell...

Marosvásárhely mire kell odafigyelni?

Figyelt kérdés

Sziasztok,ha minden jól megy akkor az egyetemre megyek(fok)

Tájékozódni szeretnék a várossal kapcsolatosan ki járt már ott kinek mi a véleménye mennyire szép strand van?

mennyire messze van a tengerpart?

Milyenek az üzletek?


2013. jan. 24. 14:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát nagyon nem a tengerparton van, ezt nem tudom honnan vetted, románul meg tanulj meg, mert különben elveszel ott. Én csak turistaként jártam még ott, de csak magyar nyelvtudással semmire se mentem, tudtam angolul meg egy kicsit románul azzal már mentem valamire, kemény 3 emberrel találkoztam a városban aki tudott magyarul.
2013. jan. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem azt írtam,hogy ott van a tengerpart.

én ezt írtam "mennyire messze van a tengerpart? "

Ebben egy szóval sincs,hogy én azt állítóm,hogy ott van a tenger csak annyira lettem volna kiváncsi,hogy Marosvásárhelytől milyen messze van a tenger part

2013. jan. 25. 14:44
 3/4 anonim ***** válasza:

Strand jó,tengerpart 650km :D.

Cigány gyerekekre kell vigyázni (kéregetők)

2013. jan. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

kéregetők mellett tényleg ne állj meg, mert a semmiből annyian lesznek hirtelen, hogy megmozdulni se tudsz... :S


A belvárosról tudok nyilatkozni, nagyon szép! Ami nagyon megmaradt, hogy nagyon finom fagyit ettünk nagyon olcsón :)


Általánosságban véve minden olcsóbb, mint itthon, egész Románia-Erdélyben.


Mit fogsz tanulni? Egy ismerősöm ott tanít (rektor-tanszékvezető, nem tudom, ott is így hívják-e)

2013. jan. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!