Kezdőoldal » Utazás » Európa » Németországba megtalálható...

Németországba megtalálható minden olyan élelmiszer, ami nálunk is van? Vagy van olyan, ami nálunk van, de ott kint nincs?

Figyelt kérdés
2013. febr. 10. 13:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Nincs minden németországban, ami mo.-on megtalálható...pl. amit mo.-on túrónak neveznek, az no.-ban nem ismerik.
2013. febr. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy-két olyan dolog nincs, ami tipikusan magyar, azonkívül minden nap és sokszor jobb minőségben.
2013. febr. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Dehogynem ismerik a túrót, quark-nak nevezik. Sokkal egyszerűbb mint mondjuk itt Kanadában beszerezni. Vannak kifejezetten magyar boltok is Németországban, például ha túró kell kifejezetten [link]
2013. febr. 11. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
quar, käsequark, speisequark és társai köszönőviszonyban sincsnnek a magyar TÚRÓ-val. Magyarországról behozottat, aranyáron mindenki talál.
2013. febr. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Gesztenyepüré!
2013. febr. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 HJucus válasza:
Tényleg nem olyan kint a túró,mint otthon!!Sokkal folyósabb.Ezenkívül nincs túrórudi,gesztenyepüré,ahogy előttem írták.De ezeken kívül az olcsónak számító termékek,mint pl. akármelyik Lidl vagy Alid márka,sokkal jobb minőségűek,mint otthon!!!És persze még a törött pirospaprikát is érdemes otthonról beszerezni :)
2013. febr. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Van németbe is túró,csak épp meg se közeliti azt amit m.o-on kapsz.:) egyébként kevés olyan dolog van ami ugyan olyan mint magyarba :/
2013. febr. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 f.balazs válasza:
100%

Sziasztok!

Azért nem olyan rossz a helyzet sok mindent kapni itt is csak sokat kell utánajárni

Turórudit a Normában lehet kapni nem pont olyan, de finom. www.lakomka.de

Rendes túrót, tejfölt, töpörtyűt, gulyáskrémet, erős Pistát, háztartási kekszet, tökmagot, szottyit és tarhonyát az orosz boltokban lehet kapni pl.: www.mixmarkt.de

Savanyúságot, rendes gyümölcsöt pl. dinnyét a török boltokban érdemes keresni.

Gesztenyepürét a svájci boltokban pl. Migros

Kolbászt, Pick téliszalámit meg gyakorlatilag minden nagyobb boltban.


Hirtelen ennyi jutott eszembe :-) remélem tudtam segíteni.

Nekem 10 évembe került mire mindent megtaláltam…

2014. febr. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!