Kezdőoldal » Utazás » Európa » Álltalában meddig van fűrdő...

Álltalában meddig van fűrdő idő Horvátországban? Szeptember végén is szokott jó idő lenni még?

Figyelt kérdés
az előrejelzések szerint jövő hét végétől rossz idő lesz odalent,ez mennyire változhat még?a 15 napos előrejelzések mennyire lehetnek pontosak?nyugtassatok meg légyszives,ha tudtok!
2009. szept. 7. 09:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Szeptember végén már nincs túl jó idő:( sorry
2009. szept. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
:( szerintem csak minket húz az ág mert egy ismerősöm tavaly előtt pontosan akkor volt amikor most mi fogunk utazni és ragyogó napsütésük volt végig.
2009. szept. 7. 09:59
 3/10 anonim válasza:
szia az időjárásnak nem kell hinni.Pl ha megnézed akkor ugye 25 fokokat ir egy adott helyre.És ha követed és utánnanézel akkor amikor ezt irta ki mi is figyeltük és aznap volt 30fok.Ugyhogy jo időtök lessz.Amugy hova mentek helyileg?mi is jövő héten megyünk Vir-szigetre.
2009. szept. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Előző vagyok.Mi voltunk augusztusba és arra az időre végig esőt és szelet irt és hüvőset.Na akkor volt vagy 40fok.Ugyhogy ne agodj jo idő lessz.
2009. szept. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mi is Vir-re megyünk jövő pénteken.
2009. szept. 7. 10:05
 6/10 A kérdező kommentje:
mi is voltunk már augusztus végén-szeptember elején is és pl akkor végig szó szerint hideg volt és esett az eső...kicsit aggódom az idő miatt...
2009. szept. 7. 10:06
 7/10 anonim válasza:
Mi jövő kedden megyünk és remélem jó idő lessz.Akkor mit tudtatok csinálni?
2009. szept. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
kirándultunk,aztán végül előbb hazajöttünk.:(
2009. szept. 7. 10:24
 9/10 anonim válasza:
ugyanugy viren voltatok.most kezdek én is aggodni.de azt nem tudom hoy ugye van ez a koponyeg.hu és ugye azon belül meg lehet nézni az adriai időt.és azt nem tudom hogy ott akkor ez melyik részre értendő.Mert igzábol szlovéniában is adria van és horvátország is az.tehát most néztem a koponyeg azt irja mára hogy 22 fok és most néztem az idokepet ott viren meg most van 25 fok.Akkor hogy van?
2009. szept. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
akkor nem viren voltunk,de nem messze onnan.bizakodni bizakodom,de mindenre fel vagyunk készülve....az időjárás előrejelzésről annyit hogy remélem most tévednek a jósok,vagy a felhő elhúz másik irányba.
2009. szept. 7. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!