Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ajánlatokat tapasztalatokat...

Kudos kérdése:

Ajánlatokat tapasztalatokat szeretnék családi Horvátországi nyaraláshoz?

Figyelt kérdés
2 családnak 5gyerekkel hol érdemes/hol a legjobb nyaralni Horvátországban ami nincs túl messze autóval? hotel? tengerpart? gyerekbarát környezet? Nekünk 6hó 5 és 9 év lányok, és a másik családban kismama (6hó) , 3 év, 5 év lányok (ez júniusi állapot :) )
2013. febr. 15. 08:12
 1/9 anonim ***** válasza:

Dalmácia!!!!

Zadar, Split, Trogir, Omis

és persze a szigetek!

Homokos strand van többek közt Splitben és Omisban.

Apartmanba menjetek, mert az olcsóbb!!!

2013. febr. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi!!! voltatok? és apartmanba kaját hogy oldani meg? nem akarok csinálni semmit!!! :))
2013. febr. 15. 08:35
 3/9 anonim ***** válasza:

Reggeli bevásárlás a pékségekben, ebéd és vacsora a helyi éttermekben. Aki megteheti, az miért nem csinálhatná? Esetleg pizza szelet és hasonlók valami kisebb "pizzaszelet bár"-okban napközben.

Gyerekbarát helyek elsősorban gondolom a homok tengerpartokra gondolsz.

Legközelebb Krk szigeten találsz olyanokat, pl. Solina (ez annyira nem egy nagy durranás, nomádok előnyben)

[link]


vagy

Risika, a probléma csak az, hogy elég messze van lakott településtől maga a strand (Sv Marak)

[link]


Full extrás ellátást ilyen szempontból legközelebb Rab szigeten kapsz, Loparban

[link]


Ez határtól olyan 340km-en belül van.

2013. febr. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 HJucus válasza:
Én már ötször voltam Horvátországban,nagyon szeretem!A kedvenc eddig Drage falu volt.De Pula is nagyon jó volt!Én is mindenképpen a Dalmáciát ajánlanám,bár inkább feljebb,mint Split,mert az már eléggé messze van!
2013. febr. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
mindenkinek kösz! villa lenne a legjobb...szerintem, talán a hotelba nem nagyon lehet pékárút,gyümölcsöt stb annyira bevinni
2013. febr. 15. 13:56
 6/9 anonim ***** válasza:
Simán be lehet vinni... ebből nem kell ügyet csinálni.
2013. febr. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Viszont ha kisgyerekkel mész, és még nem voltál Horvátországban (kérdésed alapján nekem ez derült ki), nem árt tudni, hogy a horvát tengerpart természetéből adódóan sziklás-köves, jobb esetben kavicsos. Sok helyen épített betonstrand van, ami azt is jelentheti, hogy közvetlenül a beton partról csobbanhatsz, jobb esetben csak 1 méteres vízbe, de van ahol rögtön 2-3 méteres. A homokos tengerpartok aránya elenyésző, sokszor úgy kell levadászni az akár több tízezer kis öböl közül, hogy melyik homokos partú (gyanítom, hogy a legtöbb nem is természetes, hanem "épített" homokos strand). Kisgyerekkel meg rizikós olyan helyekre menni, ahol 5-10 lépés után másfél méteres a víz.


Itt vannak a legnépszerűbb homokos partú helyek.

[link]

Ezeken is láthatod, hogy ezek a strandok többnyire kicsikék, így lehet, hogy nem is pont a közelében tudsz szállást foglalni

2013. febr. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Splitben a Bacvice (igaz csak részben), illetve a Firule strand homokos, és hosszant be lehet gyalogolni a tengerbe.

Omisban a Velika Plaza sóderes, de az is nagyon szép, viszont hirtelen mélyül egy picit.

2013. febr. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
mindenkinek köszi! :))
2013. febr. 16. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!