Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogy juthatok el hozzá?...

Hogy juthatok el hozzá? Távkapcsolatban vagyok.

Figyelt kérdés

Nem igazán tudom hova tegyem fel, de úgy döntöttem ide írom.


Először is szeretném ha nem ítélnétek el ezért, vagy hasonló és nem is vagyok kíváncsi arra hogy milyen ellenérveket tudtok felhozni, vagy arra hogy nem lehetséges. :)

Ez az én választásom volt, és igen, boldog vagyok vele, még így is hogy nem tudom mikor lesz lehetőségem megérinteni az arcát.

Az előző nyár óta tart, volt egy oldal.. azzal céllal hogy nyelvet tanuljak külföldiektől, és angolul beszéljek. Még csak nem is kapcsolat keresős sz*r volt.. Interpals.net a neve. Szóval kicsit több mint fél éve egyetlen egy napot töltöttem el úgy hogy ne beszélgettem volna vele. Elég sűrűn skypeolunk és még így is sok sok kis dologgal meglepjük egymást. Voltak már rázós helyzeteink, ahol kicsit összevesztünk, és sírtunk, de egyenlőre mindent átvészeltünk és szeretjük egymást.

Most Karácsonykor beszéltem erről először édesanyámnak aki Frankfurtban él, és mivel tervben volt egy párizsi nyaralás, ezért mondta hogy kidobnak Lilleben és hazafelé felvesznek. Ő pedig Lille közelében lakik és azt mondta kijön elém egy megbeszélt helyre. Tehát a nyárra van egy megbeszélt tervünk.

De én azzal a kérdéssel fordulnék oda hogy milyen lehetőségeim vannak a jövőben a kijutásra? Középiskolás vagyok egyenlőre.

Gondolok itt.. tanulmányi kirándulások ahova tudok menni, vagy akármilyen szervezet aki szervez utat Lille környékérem inkább északabbra. Vagy akármi.. Én csak egy irányt szeretnék találni, hogy hol kezdjek keresgélni.. Nehéz, mert eléggé össze vagyok zavarodva..



2013. febr. 16. 10:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Lille? Sima ügy! Már többször voltam egy-egy napra mert szép hely. Miért nem találkoztatok még? Nem egy nagy összeg az uti költség, szoval ezen nem mulhat. Valami más lesz a gond, esetleg a nagy szerelmed nem is akar talalkozni? Vagy csak info hiányban vagytok olcsó utazást illetően??
2013. febr. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ja konkrétumok:

flibco.com itt buszt nézhetsz Lille és Charleroi reptere között, 5 eurotol már van. Erre a reptérre rengeteg olcso járat megy europa minden részéről. Budapestrol wizzair és ryanair. (brüsszel-charleroiként találod)

2013. febr. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem, szeretnénk találkozni, a szülei azt mondták hogy ha egyszer kimegyek, akkor őt is elengedik majd :)

Igen, nagyon info hiányban.. Csak airfrancen taléltam 70.000 ft-ért a nyárra.

Én nézelődtem wizernél is meg ryanairnál is, de nem találtam. MIért nem azon a néven van fent?

Köszönöm a válaszod:)

2013. febr. 16. 17:10
 4/7 anonim ***** válasza:

Mert Brüsszel jobban hangzik, nem? :))

kb 60 km Brüsszeltől amugy, de a reptér nevében is benne van hogy Brüsszeli reptér. Mindegy is a te szempontodbol. Tehat olcso eljutás Lille-be: ryan vagy wizzair repülő "brüsszelbe", a reptérről flibco busszal tovább. Ha szerencséd van kb 10e ft oda vissza az egész de ez nagyon változo. Nagy szerencsevel még kevesebb. Mikor szeretnél menni?

2013. febr. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi az értesítésért, júl 14-júl 20 környékén. a 16 essen bele lehetőleg :)

Tehát repülú Brüsszel onnan pedig 60 km busszal Lille ha jól értem. Ez egész jól hangzik:)

2013. febr. 19. 16:45
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem. Brüsszeltől van 60km-re a reptér, de ez tök lényegtelen amúgy most, te nem Brüsszelbe készülsz, hanem Lille-be. Az kb. 100km a reptértől(reptérről megy közvetlen a busz - ráadásul diszkont busztársaság, így szerencsés esetben csak 5 euro a buszjegy), elég hamar ott van a busz, jó autópálya van.


Persze mehetsz máshogy is. Én ezt ajánlottam, mert ezt próbáltam már többször is. És ilyen módon akár egy nap alatt megjárható. Pláne ősszel kellett volna már ilyet csináljatok, amikor 49-99 forintokért voltak repjegyek dögivel.

2013. febr. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ja és ha tényleg júliusban repülnél és számít az ár, akkor ne most vedd meg a repjegyet. Lesz az még olcsóbb. :))

De azért kezd el nézegetni wizzairt és ryanairt.

2013. febr. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!