Kezdőoldal » Utazás » Európa » Rómába kell helyjegyet váltani...

Rómába kell helyjegyet váltani vagy a jegy már tartalmazza azt? Tudok venni oda bécsi átszállással SparNightos jegyet vagy csaj EuroNightosat? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Még 2 éve utaztam Berlinbe SparNightos vonattal, abba már benne volt a helyjegy. Most Rómába utaznék bécsi átszállással, viszont azt nem értem, hogy felül a leírásba egyből a cím alatt írja, hogy a SparNightos vonat tartalmazza a helyjegyet, de azon az oldalon nem ír semmi SparNightos vonatról, csak EuroNightosról (aminél fizetni kell a helyjegyet). Felhívtam az ügyfélszolgálatot ott mondták is, hogy az EuroNightosra kell helyjegyet váltani (nem muszáj, de ha le akarok ülni, akkor kellene). Az ismerőseim azt mondták, hogy nem kell, mert nekik se kellett, már rá volt írva a jegyükre, hogy hova kell ülniük.


Most megnéztem a Berlineset is a máv oldalán, ott az EuroNightos jegyen belül írja a SparNightot.

Most akkor tudok váltani Rómába SparNightos (ami tartalmazza a helyjegyet) jegyet, vagy csak EuroNightosat? Bécsbe is tudok SparNightosat venni?



2013. febr. 18. 15:32
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!