Kezdőoldal » Utazás » Európa » Olcsó járatot keresek Frankfur...

Olcsó járatot keresek Frankfurtba. A Malévvel 75-85 ezer közötti árút találtam, közvetlen járatra. A British Airwaysnek van olyan járata, ami innen elmegy Londonba és csak onnan Frankfurtba. És így is csak 59ezer. Lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Létezik, hogy olcsóbban járok, ha teszek egy kerülőt London felé? Mert ott ráadásul lenne pár órám várost nézni is.
2009. szept. 8. 12:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia, az easyjet.hu es a wizzair.hu jaratait nezd meg, ugy tudom vannak Nemetorszagba is jarataik.

Amugy a londoni uttal egybekotve nem lenne idod Londonban nezegetned, mivel London akkora, hogy pl. a Luton repuloterrol pl. 2-3 ora a belvaros csak. Szoval inkabb ne bonyolitsd az utat londoni jarattal.

Igen, lehetseges hogy olcson repulsz, mar meglepoen olcson is vannak jegyek. Minel elobb megveszed a jegyet a fapadosra, annal olcsobban hozzajutsz. A Malevnak is mostanaban jo aron vannak a jegyei, ugy, mint a fapados jaratoke.

2009. szept. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Meg azt akartam irni, hogy Becsbol is repulhetsz, onnan meg olcsobbak szoktak lenni a jegyek mint Bp-rol. Nezd meg hogy jonnel ki jobban.
2009. szept. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Megneztem az easyjet es a wizzairt is, de nincs jaratuk Frankfurtba. Az easyjettel nov. dec.-ben 6650 Ft-ert tudsz repulni Nemetorszagba, de nem Frankfurtba sajnos.
2009. szept. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nézd meg a ryanair honlapját is, meg próbáld meg esetleg pozsonyi indulással. Szerintem még a lufthansa honlapján is találsz viszonylag olcsóbb jegyeket, és a lufthansa tuti hogy indít pestről frankfurtba gépet.
2009. szept. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Malév október vége 36e Ft Frankfurtba.

Amúgy a Lufthansának vannak akciói 29900 Ft-ért Frankfurtba.

De 89 € a vonat, ha azt is bevállalod.


Az meg, hogy kerülővel olcsóbb az attól függ, hogy melyik osztályra van még hely. Sokszor olcsóbb két fapadossal repülni, mint egy úton normál légitársasággal.

A pár óra városnézés meg akkor "állja meg a helyét", ha reggel érkezel és este repülsz tovább. Akkor jut idő a városra. De ha csak 5-7 órád van, akkor nem biztos, hogy megéri bemenni, mert a fapados reptér igencsak kiesik és nehezen megközelíthető Londonban.

2009. szept. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!