Kezdőoldal » Utazás » Európa » Menyi egy vonatjegy Marosvasar...

Menyi egy vonatjegy Marosvasarhelytol Budapestig, esetleg elore kell-e foglalni?

Figyelt kérdés

2013. febr. 23. 13:44
 1/4 anonim válasza:
Sajnos árat nem tudok mondani, de külföldi utaknál általában helyjegyet kell foglalni.
2013. febr. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Repülő nem jó? Én még csak azzal voltam, 5000 körül volt összesen oda-vissza. Szóval vonat árat sajnos nem tudom de szerintem ezen a távon már gyorsabb repülővel.
2013. febr. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én is repcsit javaslok. Wizzairnek van közvetlen járata oda, és ha sikerül jo jegyet találnod fillérekből kijön
2013. febr. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
az a baj,hogy pont arra a datumra nagyon draga amikor nekem kellene,szerencsere vonat is direktbe van,de se a Deutsche Bahn nem tudja,hogy menyi az ara,se a Mav,a roman CFR,meg azt se tudja,hogy van olyan jaratuk
2013. febr. 24. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!