Kezdőoldal » Utazás » Európa » Lehet ideiglenes személyi...

Lehet ideiglenes személyi igazolvánnyal utazni Angliába?

Figyelt kérdés

Magyarországról szeretnék Angliába utazni (lutoni reptérre, Wizz air légitársasággal. Lehetséges? Visszafelé is elfogadnák?

Előre is köszi válaszokat.



2013. márc. 4. 19:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet.
2013. márc. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ez 100%?
2013. márc. 4. 21:27
 3/10 anonim ***** válasza:

100%, ezek az elfogadott személyi igazolványok:

[link]

2013. márc. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszönöm! És repjegy vásárlásakor neten mit adjak meg személyi igazolványszám helyett?
2013. márc. 4. 21:54
 5/10 anonim ***** válasza:
A vásárláskor nem kell megadni, maximum a becsekkoláskor, de a Wizzair-nél már akkor sem.
2013. márc. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Bár londoni útnál lehet, hogy meg kell adni.

Akkor nyilvánvalóan az ideiglenes személyid számát kell megadni.

2013. márc. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm. Remélem visszafelé sem lesz gond:)
2013. márc. 4. 22:03
 8/10 anonim ***** válasza:
Csak schengenen belül nem kell okmány adat a wizzairnél. Londonnál kelleni fog, de valóban csak a checkin során, utazás előtt szinte közvetlenül (max. 14 napon belül lehet megcsinálni)
2013. márc. 5. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

Érdeklődnék, hogy sikerült-e ideiglenes személyivel repülnöd Londonba?

A magyar bürokráciának hála nem biztos, h meglesz az új személyim az utazásig, a konzuli szolgálatnál azt mondták elvileg lehet, de nem biztos, h a gyakorlatban is működik...

Megmondom őszintén nincs kedvem 20-30 ezreket útlevélre pazarolni, ezért érdekelne végülis mi történt veled?

2013. okt. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Malomsokiné Kincs Zs válasza:

Én most csináltatom az ideiglenes személyit. Tehát amit eddig megtudtam, LEHET vele utazni! A plasztik kártyással.

Felhívtuk a reptértől kezdve, a Konzulátusig mindenkit aki válaszolhat erre a kérdésre. Nekem speciel 10-én lejár a személyim és 13-n mennék a Wizzairrel.Ha valakinek lejárt az igazolványa csak a lejáratot következő nap készítik el az ideiglenest leghamarabb.Ez egy 1500 Ft-os csekk befizetésébe kerül nekem.Gondolom más a tarifa ha elveszett vagy ellopták.

A konzulátuson azt a tájékoztatást kaptam hogy lehet menni az ideiglenes plasztik kártyás személyivel. Ez 30 napig érvényes, közben 20 napon belül elkészül az állandó.

Tehát ha valaki ideiglenessel megy figyeljen hogy a 30 napba beleférjen!

Nekem ez örök lecke most!

Ennyit tudok segíteni.

2015. febr. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!