Kezdőoldal » Utazás » Európa » Elrontott adatok a beszállókár...

Titikeeea kérdése:

Elrontott adatok a beszállókártyán. (nesze neked kérdőjel. :? )

Figyelt kérdés
Két hét múlva megyek Angliába, Wizzairrel...és az online utasfelvételnél sikeresen figyelmen kívül hagytam az állampolgárság rublikát és így az szerepel a beszállókártyámon hogy afgán vagyok...ami kicsit komikus, de vajon ha így hagyom és esetleg észreveszik, akkor vajon mik a teendők..? Mire számíthatok? (valahogy szeretném megkerülni azt az átírási díjat...) Köszönööööm

2013. márc. 6. 21:42
 1/10 anonim válasza:
mivel elkérik a személyid beszállásnál ezért észre fogják venni... és ha észreveszik hivatalosan nem szállhatnál fel a gépre... bár wizzairrel sose repültem, nem tudom mennyire figyelnek rá
2013. márc. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hívd fel őket és javítasd ki, ezért nem kell névátírási díjat fizetni.
2013. márc. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ha a rendszerben nem jelezné a gép a security check nél, hogy afgán állampolgár készül gépre szállni és fokozott átvizsgálás ajánlott akkor meglepődnék. Szóval ez alapjában is gáz, nemhogy akkor, ha nem is az vagy, mint ahogy feltöntetted a foglalásnál.
2013. márc. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 intrepid ***** válasza:
Ha nem akarsz mindenáron testüregvizsgálatot, akkor javíttasd ki.
2013. márc. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Jajmár, miért vagytok ilyen előítéletesek? Nem, nem kapnak testüregvizsgálatot az afgánok.


Az viszont igaz, hogy unión kívüli állampolgároknak jelentkezni kell az utasfelvételi pultoknál (akkor is ha neten csinálták az utasfelvételt!!) mert ott külön ellenőrzik az okmányokat és ha minden oké akkor kapnak pecsétet.

Na most ha igazából nem is vagy afgán csak elnézted... hát franc tudja mi van. Én felhívnám őket szerintem. Van nem emelt díjas számuk is, első körben próbálkozz azon.

Bár jó eséllyel semmi gond nem lesz akkor se ha nem csinálsz semmit. :-)

Fura, hogy itt egyesek mit gondolnak a repülés előtti biztonsági vizsgálatról (afgánoknak külön testüregvizsgálat???). Nekem az jön le, hogy egyesek itt az amerikai filmeken szocializálódtak, nem pedig valós tapasztalatból beszélnek.

2013. márc. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Fura, hogy itt egyesek mit gondolnak a repülés előtti biztonsági vizsgálatról (afgánoknak külön testüregvizsgálat???). Nekem az jön le, hogy egyesek itt az amerikai filmeken szocializálódtak, nem pedig valós tapasztalatból beszélnek."



Akkor gondolom arrol sem hallottal amikor a Malev megtagadta Parizsban az izraeli allampolgaroknak a gepreszallast csupan faji hovatartozas miatt.


Nem kellett indokolniuk, joguk van megtagadni.

2013. márc. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Persze joguk van megtagadni, ez nem vitás. Csak utána meg kötelességük lesz kártérítést fizetni. Merthogy a megtagadott beszállás után az bizony jár, amennyiben annak nem volt valós oka.

(Mint ahogy késés, törlés esetén is jár. De a hülye utasok többsége nem tudja a jogait. Mondjuk ebben az a jó, ha valaki mégis tudja, és elkezdi kérni a kártérítést akkor viszonylag könnyen, hamar kifizetik, mivel az emberek többsége úgyse kéri, hisz azt se tudja, hogy jár neki, így annak a néhánynak aki él a jogaival kifizetik, nem akarnak ők se pereket meg balhét. :))

2013. márc. 7. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
egy olyan kerdesem lenne, hogy elirtam az online check innel az utlevelem lejarati datumat es aprilis 09 helyett aprilis 30at irtam. ez nagy gaz? valaki nem tudja?
2013. júl. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Utolsó: nem gáz.
2013. júl. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
csak mer tugye ha londonbol jossz akkor kell ez az adat is elvileg. Es a honlapon az van hogy ha nem egyeznek az adatok akkor akar meg is tagadhatjak a felszallast, vagy ha modositjak az is 20.000 az se lenne tul jo. De megnyugtattal ha azt mondod hogy nem gaz, de mibol gondolod hogy nem gaz, tapasztalatbol beszelsz? :)
2013. júl. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!