Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ezek mehetnek a bőröndbe?

Ezek mehetnek a bőröndbe?

Figyelt kérdés

Átnéztem pár honlapot, de nem teljesen világos, hogy mi a szabály a következőkre:

tusfürdő, sampon, balzsam, fogkrém, parfüm, testapóló

ezeket berakhatom a bőröndbe?


Másik, hogy azt írják, hogy a laptopot kézipoggyászban legyen nálam. Ugyan ez igaz a töltőjére is vagy azt inkább a bőröndbe rakjam? Meg ott van a telefon töltője, mp3 töltője, az mp3 fülhallgatója. Itt mit hova? Nekem úgy lenne kényelmes, ha az összes töltő a bőröndben lehetne, az mp3 fülese magával az mp3-mal nálam. Vagy más a szabály?


Egyébként Angliába utazom majd.



2013. ápr. 2. 13:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha a bőrönd feladott poggyászként utazik, akkor ezek mehetnek, a tartozékok is.
2013. ápr. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én minden elektronikai eszközt kézibe szoktam rakni, beleértve a töltőket is. Lehet, hogy kénylemesebb lenne, de jobb helye van a kéziben. A bőröndöt meg különben is dobálják, vagy eltűnhet napokra. Addig pedig le tud merülni a géped, telefonod...Szoval en mindenkeppen kezibe tennem.
2013. ápr. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szia! Bőröndbe semmiképp se tegyél laptopot, fényképezőgépet vagy kamerát! Általában folyékony halmazállapotú terméket 1 dl-t vihetsz fel magaddal kézipoggyászban, a többi mehet bőröndbe!
2013. ápr. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

És nem fognak szólni, hogy sok a kábel? Itt gyakorin olvastam egy korábbi kérdésnél, hogy a fülhallgatót nem engedték felvinni, mert veszélyes. Legalábbis ezt írta. Akkor nekem a sok töltő nem lesz gáz?

2013. ápr. 3. 15:39
 5/6 anonim ***** válasza:

akinek nem engedték fel a fülhallgatóját az hazudott.


Nem szólnak kábelért, mindig kézibe rakok minden ilyesmit. Gyakorlatilag ezekkel van kitömve az egész kézim

2013. ápr. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ezeket mindet a kézipoggyászba tedd! Jó utazást!
2013. ápr. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!