Kezdőoldal » Utazás » Európa » Barcelonába fogunk utazni...

Barcelonába fogunk utazni nyáron és beszeretnénk menni az FC Barcelona stadionjának a múzeumába, a belépőt előre meg kell venni vagy a helyszínen is meglehet?

Figyelt kérdés
Kb. mennyibe kerül a belépő?

2013. ápr. 3. 16:33
 1/8 Cspapa válasza:
90%
Én már voltam a legutóbbi két évben. Ha veszel BarceonaCard-ot (ezt a reptéren is lehet venni a kijáratnál az info-s pultnál)ami a tömegközlekedésre is feljogosít korlátlanul annyi a napra amennyire kiváltod (lehet 1-2-3,stb... napra, ami napi 30 Euro körül van ha jól emlékszem egy 3 vagy 4 napos esetében) , Szóval erre a BarcelonaCard-ra kapsz még a Camp Nou-ban 5%-ot a Stadion látogató jegyből, ami a Múzeumba is bevisz és minden látsz ami fontos...!!!! A Stadion látogatójegy Egyébként 20 Euro. Sok más múzeumba, stb ad kedvezményt még a kártya, és utazhatsz vele mind a 9 Metro vonalon, és a Renfe (gyorsvasút)-on is ahányszor csak akarsz. Remélem tudtam segíteni.
2013. ápr. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És a múzeumba a helyszínen is lehet venn jegyet?
2013. ápr. 4. 14:15
 3/8 lencsefőzelék ***** válasza:
23 euró az a 20, legalábbis tavaly ennyi volt a felnőtt jegy. Persze, hogy meg lehet venni a helyszínen.
2013. ápr. 5. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi
2013. ápr. 5. 11:40
 5/8 A kérdező kommentje:
3 éves gyereknek mennyi a Barcelona card?
2013. ápr. 8. 20:22
 6/8 lencsefőzelék ***** válasza:

4-12 éveseknek olcsóbb, alatta valszeg ingyenes (vagy nem kell).

[link]

Továbi hasznos infók Spanyolországról:

[link]

2013. ápr. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És a TMB kártyát nem ismeritek
2013. ápr. 20. 00:28
 8/8 A kérdező kommentje:
Vonaton is lehet venni jegyet? (renfe)
2013. máj. 4. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!