Kezdőoldal » Utazás » Európa » Lehet repülőgépen okostelefono...

Lehet repülőgépen okostelefonon internetezni?

Figyelt kérdés
Repülés közben?

2013. ápr. 3. 19:38
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Nem lehet, a telefont ki kell kapcsolni vagy repülőgép üzemmódba tenni.
2013. ápr. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. És a repülőgép üzemmódban mit lehetséges használni a telefonon?
2013. ápr. 3. 20:03
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
Bekapcsolod, és megnézed. A beállításoknál van.
2013. ápr. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt tilos, másrészt úgyse tudnál, mert 10 ezer méter magasan nem fogsz jelet találni valószínűleg.

Kivétel egy-két légitársaság ahol van a gépen wifi, ilyen például a Norwegian.


Repülő üzemmódban mindent tudsz használni a telefonon, csak a hálózati kapcsolatok lesznek lezárva, azaz nem működik a wifi, nem kapcsolódik a telefon mobiltoronyra, nem működik a bluetooth. De a telefonon elérhető programokat, zenéket ugyanúgy használhatod.

2013. ápr. 4. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A legutóbbi repüléseimnél mindig külön kiemelték, hogy még repülőgép-üzemmódban se használjuk a telefont, ki kell kapcsolni.
2013. ápr. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Csak a fel és le szállásnál kell teljes kikapcsolni. Közben lehet repülés üzemmódban a telefon. Nem értem melyik társaság kéri teljes kikapcsolva. Szerintem ilyen nincs...
2013. ápr. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
wizzairrel utaztam 2x is az utóbbi időben, és kérték, hogy rep. üzemmódban se legyen, egész idő alatt.
2013. ápr. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ebből is látszik, hogy a wizzair milyen gagyi társaság. Nem szeretem őket, volt már gondom velük névírás miatt. Azóta nem kerülöm őket. Nekem sose volt ilyen, pedig már komolyabb társaságokkal repültem tengeren túlra is.
2013. ápr. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nevet akartál módosítani és csodálkozol, hogy fizetni kell érte és emiatt fujj wizzair, soha többé? :-)


Amugy valoban wizznél szoktak szólni, hogy teljesen legyen kikapcsolva, de ryanair pl kifejezetten engedi repülős üzemmódot.

2013. ápr. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!