Kezdőoldal » Utazás » Európa » Kijevben 3500 hrivnyás kereset...

Kijevben 3500 hrivnyás keresetből hogyan lehet megélni?

Figyelt kérdés
Ahogy látom sokkal több a munkalehetőség, mint Pesten meg nagyon megtetszett a város, amikor kint voltam és elgondolkoztam a kiköltözésen. A végzettségemnek megfelelő munkák közül találtam ilyen havi keresetet igénylő munkaajánlást. Ez a kereset mire elég ott?

2013. ápr. 8. 09:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Kijevben a probléma a lakhatás, mert az nagyon drága. Konkrétumokat albérlésre nem tudok, de azt tudom, hogy akár egy kis panellakás is 20-30 millió forintnak megfelelő összegbe kerül. Amúgy a 3500 grivnya az elég pénz oda, a kaja olcsóbb, a közművek jóval olcsóbbak, mint nálunk, az egyetlen dolog az tényleg a lakhatás, ami állítólag nagyon drága, így nem tudom, hogy a 3500 grivnya azzal együtt elég-e.
2013. ápr. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
3500 grisa egyenlö a nullaval!Nem sokra elèg max kaja nekem falun 4000gr nem elèg es nem kell lakasèrt fizetni!
2013. ápr. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha neked falun 4000grivnya (120.000Ft) nem elég, úgy, hogy a lakhatásért nem is fizetsz, akkor valamit nagyon rosszul csinálsz! Én Budapesten ennél kicsit kevesebből kijövök, lakhatással együtt! Nem mondom, hogy fejedelmi módon élek, de azért nem panaszkodom.
2013. máj. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!