Kezdőoldal » Utazás » Európa » Érdemes Hollandiában új...

Érdemes Hollandiában új életet kezdeni?

Figyelt kérdés

A mostani drogproblémákkal meg közbiztonsággal kapcsolatban elég rossz híreket hallottam.Ti mit tudtok elmondani erről?

És különben jó választás lenne Hollandia vagy valami mást ajánlanátok?


2013. ápr. 20. 20:08
 1/2 anonim ***** válasza:

En a csaladommal 4 evet eltem Hollandiaban,aztan atkoltoztunk Belgiumba!!En csak azt tudom mondani,hogy johettunk volna elobb is!!

Hollandiaban mar tul sok a bevandorlo,nem jok a fizetesek,es nehez a megelhetes!!

Legalabbis nekunk igy volt,Belgiumban sokkal konnyebb es jobb az eletunk !! En hollandiaba nem mennek mar !!

2013. máj. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Effiee válasza:

Nekem holland családom van. Rendszeresen járok ki hozzájuk nyaranta. Szerintem a nyelv ismerete, tudása nélkül nem éri meg... Mondjuk ha kimész kb. két hónap alatt megtanulod beszélni, mert rá lennél utalva. Drogozni csak az drogozhat aki holland állampolgársággal rendelkezik. Hollandia szép hely... a közbiztonság pedig szigorú, ahogy én észrevettem.

Amit ajánlok város az Eindhoven. Ott aztán mindent biztosítanak a megélhetéshez. ^^

2013. máj. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!