Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen ajándékot vegyek?

Milyen ajándékot vegyek?

Figyelt kérdés
Nemsokára Németországba utazom, és nem tudom,hogy mit vegyek a legjobb barátnőmnek ajándékba, aki rajong Németországért. Nem valami idióta souvenir-re gondoltam,az már sok van neki, valami különlegeset szeretnék, főleg, hogy nemsokára szülinapja is lesz. Esetleg van valaki aki tudna jó ötleteket adni? Előre is köszönöm a válaszokat! :)
2009. szept. 25. 16:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát most épp sörfesztivál van. Ha sok pénzed van akkor egy Dirndl-t veszel neki. Ez a tradicionális bajor ruha, lehet mindenfél fajtát kapni ebben az idöben. Van rövid és hosszú, sexi és konzervatív.

Vagy egy söröskancsót, pl most sok sörcég árul minden üzletben söt korsóval.

Vagy nagyon finom sajtokat. Pl itt kint lehet kapni olyan sütni való sajtot amit otthon nem lehet kapni. A legtöbb nagyobb supermarketben mint pl REWE, Kaufland, Real lehet ilyet kapni a nevét most nem tudom, de a sajtok között kell keresni az ára olyan 3-4 € és papír dobozkában van amin belül maga a sajt egy fa keretben van. Ezt a sütöbe kell rakni és kb 20 perc után mint egy sajt fondüt kell enni. Nagyon finom.

Akkor rengeteg csoki van.

De a Porsche is nagyon németes. :D

2009. szept. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!