Kezdőoldal » Utazás » Európa » Tényleg ennyi lenne egy hónapra?

Tényleg ennyi lenne egy hónapra?

Figyelt kérdés

Az angol tudásom elég gyenge. Találtam egy kiadó szobát. Viszont így nem vagyok benne biztos, hogy jól értelmeztem-e, mert túl kevésnek tűnik az ára.


Ez a hirdetés:


[link]


Akkor tényleg csak 100 font lenne havonta? Először arra gondoltam, hogy elírták és ez a heti ár, de így meg több mint 400 font lenne havonta és az már sok egy ilyen kis szobáért (a képek alapján egy kis csorikám szoba az egész, hogy éppen hogy befér egy ágy meg egy pici szekrény). Most akkor túl olcsó vagy túl drága?

Itt egy másik például:

[link]

Itt megint 120 fontot ír egy hónapra, a legalsó sorban meg ezt már egy hétre írja.


Még több mint egy hónap múlva megyek ki, így egyik hirdetés sem lesz már aktuális, de rossz így, hogy még rákeresni sem tudok, mert össze-vissza adják meg az árakat. (vagy én nézek valamit félre).



2013. ápr. 27. 22:57
 1/4 anonim ***** válasza:
az első egy embernek 90 hetente, 100 egy párnak hetente, de tartalmazza a rezsit, de a srác elsőre kér egy hetit, meg két heti kauciót, tehát egy főre 270, pároknak 300.
2013. ápr. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
a második 120 hetente, de tartalmazza a rezsit.
2013. ápr. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%

Neem!!!

Az első 100 font /month vagyis hónap, ami 23£ /hét 2 személynek.

Második 120 £ / hó = 28£ / hét

2013. ápr. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát én lassan 7 éve élek kint, és 100% hogy nem hogy Londonban (ami a legdrágább város Angliában) de egész Angliában nem találsz még egy pirinyó szobát sem ahol csak havi 100 font lenne a bérleti díj. Londonban egy szimpla szoba ára heti 90-100 font is lehet.. Szóval a hirdetés nagyon csalóka. Van egy erős gyanúm, hogy el van írva és csak kuncsaft csalogató..
2013. ápr. 28. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!