Kezdőoldal » Utazás » Európa » Angliaban a hirdetesekben...

Angliaban a hirdetesekben levo 1 bedroom flat-nel kulon kell fizetni meg a rezsit is?

Figyelt kérdés

Nezegettem hazakat es 1 bedroom flateket a rightmoveon es majdnem azonos arban vannak. Akkor a flat berles eseten mar minden benne van? Council tax, rezsi.... Vagy hogy van ez?

Egy ket szobas haz annyiba kerul, mint egy 1 badroom flat?

Nem Londonrol van szo,onnan 400 km-re levo kisvaros.



2013. máj. 3. 11:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a hirdetésben nem szerepel semmi a rezsiről akkor bizony a lakbéren felül mèg fizetni kell a rezsit és a council taxot. Egy kis lakásnál olyan 60-90 font körül van a rezsi, a council tax meg sok dologtól függ, de az is olyan 80-140 font havonta kb. A ház bérlése nem lehet annyi mint egy 1 szobás lakásé, valószínű hogy a háznak egy szobája annyi mint a lakás.
2013. máj. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jelenleg egy haromszintes 2 bedroom house, amit berlunk. Ez havi 375 plusz rezsi. Eleg draga ez harmunknak, ezert akarunk kisebbe menni. Ennek a fele boven eleg lenne. De sajnos az 1 bedroom flat, de meg a studio flat is 350 korul van. A rezsi se lenne sokkal kevesebb, csak a futes. A tobbi ugyanaz. Hat akkor nem is eri meg annyira osszezsufolodni :(
2013. máj. 3. 15:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Drága??? Én egy egyszobásért fizetek 870et plusz 125 council taxot es erre jön rá a többi rezsi. :(
2013. máj. 25. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

tuti, hogy rájön még a rezsi, mert hacsak nem szobákat hirdetnek külön, akkor nem szokott benne lenni.


utolsó, nekem a mortgage-om kevesebb ennél, ha ennyit tudnék költeni albérletre, saját lakást vennék. (azaz, vettem is, csak úgy értem, a helyedben.)

mellesleg, írta, hogy nem Londonban lakik, 400 kmre, ha ez feljebb van, errefele igencsak olcsóbbak a lakások.

2013. jún. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!