Kezdőoldal » Utazás » Európa » Londonba szeretnék majd...

Londonba szeretnék majd utazni. Londoni magyaroknál lehet szállást kapni? Van olyan weboldal ahol lehet ilyenre jelentkezni?

Figyelt kérdés
Diák vagyok.Ki szeretnék utazni Londonba majd,csak egy olcsó szállás is drága.(15-16 napra gondoltam) Illetve nagyon olcsó szállást sem találtam még.

2013. máj. 15. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


Náluk lehet kapni rövid távra szállást, max 2 hétre, napi 15 fontért.


"A bérlet feltételei rövid távú bérlés esetén:


A szállás elfoglalása előtt egy határozott idejű lakásbérleti megállapodást kötünk lakóinkkal. A bérleti szerzödes a lakó(k) által meghatározott napon lép életbe es szűnik meg. A bérlés időszaka nem lehet rövidebb 4 éjszakánál és nem lehet hosszabb két hétnél. A studiólakásba költözőktől a beköltözéskor 80 GBP/studió összegű depositot kérünk, mely összeget a kiköltözéskor visszafizetünk, amennyiben az ingatlanban nem történt károkozás. A rövid távra szobát vagy studió lakást bérlő lakóinknak igény esetén lehetőségük van áttérni hosszú távú bérleti szerződésre .



Rövid távra beköltöző lakóinknak L15/fő/éj szállasdíjat és kulcsszettenként L12 kulcsdepozitot kell befizetni beköltözéskor. A kulcsdepozit a kulcsok hiánytalan leadása esetén visszafizetésre kerül a kiköltöző lakó(k)nak.

A szállásdíj egy- és két személyes szobákban, illetve stúdiólakásban való elhelyezésre vonatkozik."


[link] index.php?option=com_k2&view=item&layout=item&id=25&Itemid=60

2013. máj. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az előző válaszadó válasza jó, bár elég necces. Anno én is érdeklődtem náluk kíváncsiságból, de az utolsó pillanatig nem tudtak nekem biztosat mondani, szóval inkább a biztosra mentem... Ha valaki nálad hosszabb távra érdeklődik, övé az elsőbbség.
2013. máj. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm.a válaszokat!

2. mi volt az a biztos ? :)

2013. máj. 16. 07:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Couchsurfing.com nagyon hasznos!:)
2013. máj. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi volt a biztos? Hónapokkal előtte lefoglaltam a megszokott, jól bejáratott szállodában a szobát a Hyde Park mellett. :)
2013. máj. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!