Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hol tudom az érettségit...

Hol tudom az érettségit lefordíttatni angol nyelvűre és amit elfogadnak Angliában is?

Figyelt kérdés

2013. máj. 16. 13:19
 1/7 anonim ***** válasza:
érettségit nem érdemes lefordíttatni, ugyanis szakma nélkül úgyis csak kisegítő álláshoz juthatsz.
2013. máj. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Például: [link]

De ha rákeresel a google-ben, akkor válogathatsz is.


Nem írta, hogy munkához kéne, lehet hogy továbbtanuláshoz kell neki. Amúgy munkavállaláshoz tényleg felesleges.

2013. máj. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Munkavállaláshoz teljesen felesleges mert senkit nem érdekel hogy neked van-e magyar érettségid vagy nincs.
2013. máj. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mindenképpen meg szeretném csináltatni, mert nem tudom mit hoz még a jövő odakint és ha esetleg tovább tanulnék, akkor már legyen meg... a szakmám egyébként hegesztő...
2013. máj. 17. 17:54
 5/7 Ian Catman ***** válasza:
Fölöttem szólóknak van igazuk, a kutyát nem fogja érdekelni a fordítás, el fogják hinni, hogy van, és eléd tesznek egy munkadarabot, próbatesztet, stb., és az alapján döntenek. Az érettségit úgyis eleve feltételezik.
2013. máj. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Omerta_ válasza:

A dolognak az a menete, hogy az Ekvivalencia központból kérsz egy nemzetközi hiteles érettségit (Budapest, Szalay utca) aztán az Országos Fordító és Fordításhitelesítő Irodában csináltatsz egy hiteles fordítást. A szakmapapíroddal ugyanez.


Egyébként én sem tudom, ez mire jó, mert Angliában itteni végzettség és/vagy szakmai tapasztalat nélkül semmire nem jutsz. Magyarul ganaj meló az van, jobb csak később lesz, ha már kikapartad magadnak.

2013. máj. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Omerta_ válasza:
Ja és a dolog egy kicsit túl van bonyolítva, mert a magyar hiteles papírodat egy angliai hivatalnak is érvenyesíteni kell, annak az a neve hogy NARIC. postán kell nekik elküldeni a magyar papírokat, és visszaküldenek egy igazolást, hogy az mire jó Angliában.
2013. máj. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!