Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyek a legtisztább, legbizto...

Melyek a legtisztább, legbiztonságosabb mediterrán területek?

Figyelt kérdés
2013. máj. 17. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hacsak nem Szíriára gondolsz, nekem nem jut nagyon veszélyes és koszos mediterrán terület eszembe. Még Libanon is bőven gyönyörű, nemhogy az európai országok.
2013. máj. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Európán belül talán csak az Albán tengerpartra nem mennék el, de nincs tapasztalatom, lehet ,hogy az is jó hely. Ahol sok a turista, ott tolvajok is vannak, és szemét. Vannak eldugottabb tengerparti részek, öblök, Görögországba pl béreltünk egy robogót, és elmentünk egy olyan helyre, ahol senki nem, mienk volt az egész part, na az jó volt. Montenegróba meg saját partja volt a panziónak, naponta takarították, idegent nem engedtek be, na az tényleg tiszta volt és biztonságos.
2013. máj. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mallorca, Málta, a Görög szigetek, Gibraltár szerintem még az átlagnál is biztonságosabbak, de szerintem sincs nagyon olyan része a Földközi tenger európai partjának ahol nagy a gond.
2013. máj. 18. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ajánlom Máltát (már voltam ott, gyönyörű hely) vagy Zakinthost és az ott lévő hajóroncs öblöt,(ahol egy partrasodródott hajóroncs van). De mehetsz Spanyolországba és Horvátországba is.
2013. máj. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 lencsefőzelék ***** válasza:
Az albán tengerpart sem koszos, viszont nagyon olcsó. A szállodákhoz tartoznak nyugágyak napernyővel, a használatuk benne van a szállás árában (kb. 10 EUR/fő/éj). A koszos rész inkább beljebb van, a tengerparti részt elég gyorsan építik be, fejlődnek ők is. Montenegróban, Kotornál vannak szép kis strandok, de ott bérelni kell nyugágyat és napernyőt, ami ott nem olyan olcsó. Montenegró északi része szebb, viszont drágább is.
2013. máj. 19. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!