Kezdőoldal » Utazás » Európa » Utazás Orange Ways -zel,...

Utazás Orange Ways -zel, Budapestről - Krakkóba. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Nem sokára utazok Krakkóba az orangewys-szel vélemények róla? köszi

#OrangeWays #orange ways
2013. jún. 1. 09:02
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


keres rá ezen a honlapon... az Orangeway már visszatérő, rendszeres panaszforrás.

2013. jún. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hasznos lett volna a jegyvásárlás előtt tájékozódnod.

Biztos lesz itt olyan, aki a több évvel ezelőtti tapasztalatait mondja majd el, de a dolgok megváltoztak.

Emlékeinkben szépen lefóliázott új buszok vannak, bőrülésekkel, filmvetítéssel, teával és kávéval, utaskísérővel, fedélzeti WC-vel, ingyen elvihető fülhallgatóval Ebből semmi sem maradt. A szép új buszokat mind visszavette a tulajdonos (ugyanis lízingelt buszok voltak) helyette lepukkant régi, jelöletlen (tehát rá sincs írva az oldalára a cég neve) busszal utazhatsz, amit alvállalkozó üzemeltet. fedélzeti WC-ről ne is álmodj, a menetrendbe nincs betervezve benzinkútnál való megállás, kivéve ha az utasok kifejezetten kihisztiznek egyet. Ha a neten ülőhelyet is választottál, felejtsd el, mert mindenki oda ül, ahova akar, a sofőrök meg szarnak rá. Végülis a célnak kiválóan megfelel az általad választott cég, hiszen elvisz téged Krakkóba, de ezt lehetne magasabb szinten is űzni, mint ahogy régen. Ha az Eurolines-szal utaznál, ami 50 méterrel arrébbról indul, akkor emberbarátabb körülményeket tapasztalnál. Újabb busz, kétszeri megállás "pisiszünetre" Ja és a sofőrök a pihenő után összeszámolnák a fejeket indulás előtt, hogy nem maradt-e ott senki. Az általad választott cég alvállalkozója nem törődött ezzel, számolás nélkül indult el, aki esetleg a benzinkúti WC-ben időzött, az akár úgy is járhatott volna.

Mindenesetre a magyar utasok alacsony igényeit tekintve feltehetően elégedett leszel az utazással. Elvisz A-ból B-be és kész. Már ha az aktuális járat nem kerül törlésre.

Feltehetően kapsz majd itt leírásokat a régi időkről, a fent említett szép buszokról, ingyen italokról stb, azt tekintsd történelemnek.

Jó utat.

2013. jún. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Márciusba utaztunk Prágába Orangeways-el. A jegyet akciósan vettünk így 4000 forint volt oda-vissza. Ár-érték arányban tökéletes. Nekem őszintén a 8000 forintot is megérte volna az oda-vissza út (ennyi lett volna az eredeti ár)


A buszon nem lehetett használni a WC-t, de háromszor álltunk meg úgy, hogy le lehetett szállni és mosdóba menni. Odaúton volt egy lány akinek sürgősen pisilnie kellett a kedvéért megálltaka sofőrök.


Nem a legkényelmesebb busz, de nekem tényleg semmi panaszom nem volt, igaz én 157 centi vagyok csak, tehát kényelemsen elfértem.


Nagyon messze van attól, amilyen pár éve volt, de azért annyira nem gáz. Eurolines igaz sokkal jobb és annyival nem drágább, talán érdemes azt is megnézned.


Ami még fontos mivel a szép narancssárga buszokat a lizing társaság visszavette így az indulási ponton hagyományos fehér buszt keress.


Jó utazást! Krakkó szuper hely, nekünk nagyon tetszett.

2013. jún. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Milyen volt amúgy?
2014. jan. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!