Kezdőoldal » Utazás » Európa » Magyarországról hogyan lehet...

Magyarországról hogyan lehet a legegyszerűbben eljutni Minsk-be? (Belarusz)

Figyelt kérdés

Repülő kivételével.


És ha el lehet, akkor mennyibe kerül?



2013. jún. 8. 20:27
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Jah és : kell útlevél? meddig lehet tartózkodni az országban? Mert munka is érdekelne.
2013. jún. 8. 20:28
 2/17 anonim ***** válasza:

Vonattal vagy busszal, varsói, esetleg prágai átszállással. Útlevél természetesen kell és vízum is.


A nagykövetség majd tájékoztat a munkalehetőségekről, de egy kommunista diktátor országában nem tudom milyen lehetőségekben reménykedsz, már ha nem konkrét állásért mész.

2013. jún. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Van olyan vonat vagy Busz ami addig elmegy? Gondolom nem közlekedik sűrűn :S
2013. jún. 8. 21:30
 4/17 anonim ***** válasza:

Mint mondtam, Varsóban vagy Prágában kell átszállni. Varsó esélyesebb.


De ezt így hasraütésszerűen találtad csak ki? Beszélsz oroszul? Tudod, hogy az itthoni fizetések kb. feléért dolgoznak a fehéroroszok?

2013. jún. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Berlini átszállással is el lehet jutni Minszkbe vonattal és busszal is.


A vonatjegy áráról a MÁV nemzetközi jegypénztárban tudnak felvilágosítást adni, neten nem fogsz árat találni rá.


Buszjegyet és árakat itt tudsz nézni: [link]

Előbb keress a Budapest Berlin, majd a Berlin Minszk útvonalra.

2013. jún. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Hát azért akkora kerülőt szerintem nem érdemes tenni, akkor inkább Varsó....
2013. jún. 8. 22:08
 7/17 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb, és legolcsóbb ha vonattal kijevi vagy lvovi átszállással mész (mindkét városból van vonat Minszkbe, és mindkét városba van vonat Budapestről). Vízum is kell, ha meg munkát is szeretnél vállalni, ahhoz nyilván munkavállalói vízum szükséges, aminek pontos feltételeiről a követségen tudnak tájékoztatást adni. De abban biztos vagyok, hogy munkavállalói vízumhoz munkaszerződés kell, vagy legalább egy hivatalos papír, amin a belaruszban működő cég jelzi, hogy alkalmazni kíván. Az utazás ára lvovon át kb 25000Ft egy irányba, kijeven át picit több, de ezek árfolyamoktól, és persze a választott kocsiosztálytól is függenek.
2013. jún. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

És hogy? felveszem a kapcsolatot az egyik céggel, vagy üzlettel, bolttal stb h kérnék munkát, és ha adnak akkor?


Vagy hogy?

2013. jún. 8. 22:55
 9/17 anonim ***** válasza:
Hát azt hittem, kicsit konkrétabb elképzeléseid vannak, ha ott akarsz dolgozni.
2013. jún. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Konkrét igen. :) Hogy diploma mellé, vagy ilyesmi.
2013. jún. 9. 11:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!