Kezdőoldal » Utazás » Európa » Megoldható? ( Kocsival Londonba )

Megoldható? ( Kocsival Londonba )

Figyelt kérdés

Van olyan autókölcsönző Mo.-on, ahol a bérelt kocsit Londonban lelehet adni egy ún. kirendeltségnél?

Néztem az oszkar.hu-t is és nem tudom, hogy bemerjek e ülni idegen autójába egészen Londonig... veszélyes vagy nyugodtan megbízhatok ebben a rendszerben?



2013. jún. 10. 23:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
első kérdésedre a válasz nincs...oszkárral beülhetsz max kiszállsz :)
2013. jún. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Van hát, minden nagyobb kölcsönző ilyen. A Google a jóbarátod: [link]
2013. jún. 11. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
#1 marhaságot beszél, az összes nemzetközi autókölcsönzőnél van ilyen opció. Viszont azzal számolj, hogy komoly prémiumot számítanak fel érte.
2013. jún. 11. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Az Oszkáron nézd meg a sofőr értékeléseit. Kezdővel én sem utaznék, de van jópár emberke, akinek fullos az értékelése- bennük megbízhatsz. Persze problémák ebben a rendszerben is akadhatnak- pl egy lerobbanás esetén nincs cserekocsi, nem tudhatod milyen utitársaid lesznek stb..

Ha megengedheted magadnak, akkor inkább kölcsönözz.

2013. jún. 11. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Meg kell kérdezned a kölcsönzöt.

Régen (3 éve) tuti nem lehetett nyugati országból felénk hozni egy kölcsönzött autót.

Egy német cégnek dolgoztam, és akkor akartak így Mo-ra utazni, de akkor csak ausztria, németország, franciaország, benelux, dánia, és svájc volt benne a biztosítói körbe, a lopások miatt másik országba tilos volt vinni a kölcsönzött autót. Lehet változott, lehet Mo-ról kilehet nyugat fele vinni, meg kell kérdezni.

2013. jún. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Lehet, de akkora lesz a bérleti díj, amiből már veszel egy használt autót, ami kibírja az utat. Viccen kívül.
2013. jún. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mennyi lehet a bónusz amit elkérnek ha leadom a kocsit külföldön?
2013. jún. 11. 09:57
 8/11 A kérdező kommentje:
5en megyünk, összedobjuk az árát, néztem az áakat, és elég elfogadhatóak leszámítva hogy nem tudom mennyit kell még fizetni ha leadom..
2013. jún. 11. 10:02
 9/11 anonim ***** válasza:

Gondolj bele, hogy azt az autót vissza kell hozniuk Magyarországra. Ezért több 100 ezer forintot el fognak kérni és nem is mindegyik vállalja.

Én pár éve néztem utána, mikor nem lehetett repülni a hamufelhő miatt. Ha jól emlékszem kb 500ezer ft-ra jött volna ki úgy, hogy csak Bécsig jöhettem volna vele (tehát én Mo-ra akartam eljutni).

2013. jún. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az europcar oldalán ki lehet számolni. Bp-London 2 napra 622.000Ft a legolcsóbb autó.
2013. jún. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!