Kezdőoldal » Utazás » Európa » Tényleg annyira meleg van...

Tényleg annyira meleg van augusztusban Görögországban hogy csak reggel és este lehet kint kibírni?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy hülyeség a kérdésem, de ismerősöktől hallottam, hogy egész nap iszonyú a meleg, bennt voltak a szobában és csak reggel és este mentek ki. Milyen nyaralás az ilyen? Megéri elmenni ilyenkor? Írjatok tapasztalatokat.
2013. jún. 12. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez egyén kérdése. Ha nehezen bírod a napközbeni 35-40 C fokot, akkor valóban ne menj augusztusban Görögországba.

No meg 11-15 óra között amúgy sem érdemes a napon tartózkodni.


De azért lehet a tengerparton árnyékban heverészni, vagy egy kávézóban üldögélve nézni a tengert.

Nem kell nagy melegben sem egész nap az apartmanban kuksolni, mert úgy tényleg nincs értelme a nyaralásnak.

2013. jún. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
amikor en voltam juliusban akkor is 39 40 fokos idoszakot fogtunk ki. Nekunk semmi bajunk nem volt a 40 fokkal, azert mentunk oda, hogy jo idoben tudjunk nyaralni. Ott a tenger, bele kell menni, ha meleged van. Ha a hideget szereted menj Nemetorszagba.
2013. jún. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A tengerpartokon általában fúj a szél, szóval ott nem érzed ennyire perzselőnek a 40 fokot, és a levegő is párás, szóval szerintem nem annyira vészes, nap közben nem nagyon érdemes városnézést tervezni, főleg mivel a görögök olyankor sziesztáznak és semmi nincs nyitva.
2013. jún. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem bírható. Mi mindig július-augusztusban voltunk nyaralni, és még mindig sikerült hazajutni :))

Mi szeretjük mondjuk a meleget, ha ti nem, akkor menjetek elő/utószezonba, vagy más országba (pl Spanyolországban (Costa Brava) július vége-augusztus eleje időszakban max 28-30 fok minden nap)

2013. jún. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!