Kezdőoldal » Utazás » Európa » Kisfiam 4. szülinapjára...

Kisfiam 4. szülinapjára szeretném meglepni valami rendkívüli élménnyel. (pl. disneyland, de nagyon drága) Esetleg lenne ötletetek, hogy hova lenne érdemes utazást szervezni? Milyen programlehetőségek vannak, ami tényleg emlékezetes lenne számára?

Figyelt kérdés
2013. jún. 19. 08:30
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Ha még sose ült repülőn akkor az is jó ötlet lehet, hogy repültök egyet. Kis géppel séta repülés se túl drága, fapados nagy géppel pedig annak töredékéből is megoldható.
2013. jún. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Szóval azt akartam írni, hogy maga a repülés nagy élmény lehet a gyereknek. Olyan nagyon emlékezetes viszont semmi nem lesz. Legfeljebb neked. Gondolj bele te mire emlékszel már vissza 4 éves korodból? :-)
2013. jún. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

4 éves gyerek még annyira kicsike hogy neki minden élmény nagy élmény lesz. Bár nagy korára emlékezni nem nagyon fog rá, legfeljebb a fényképekből. (tudom, mert a fiam is 4 éves volt amikor Ausztráliában voltunk, és ma 20 évesen nem igazán emlékszik rá már.) Én a külföldi meglepetésekkel várnék míg idősebb lesz. Addig meg el lehet vinni otthon is egy csomó helyre amit élvezni fog.

PL:

Rengeteg jó állatkert, vadaspark található.

Nagy melegek vannak akármelyik fürdő is élmény lehet neki. Ott van a Miskolctapolcai barlangfürdő vagy az aquapark Mogyoródon. Vagy el lehet vinni az aggteleki cseppkőbarlangba. Nagyon sok jó hely van otthon is.

2013. jún. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Vidámparkba voltaltok már? Csak azért mondom, mert jövőre már nem lesz, végleg bezár, akkor már nem tudod vinni.
2013. jún. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ajánlom az Osztrák határnál lévő meseparkot! Ez a honlapja: [link]

Mi 2,5 évessel voltunk és már ő is nagyon élvezte. Soprontól nagyon közel van, érdemes ott megszállni és reggel átmenni a parkba.

2013. jún. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
igen, az osztrák mesepark jó ötlet ... ekkora gyermek csak kivételes esetben emlékszik vissza pár év múlva a korábbi történésekre (a kivételes eset nem az alkalomra vonatkozik, hanem a gyerek speciális képességére)
2013. jún. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm Nektek!Jó ötletek!
2013. jún. 19. 11:42
 8/9 anonim ***** válasza:

Práter Bécsben?

Vagy ez: [link]

2013. jún. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig, ha tényleg nagy élményként fogja fel, akkor emlékezni fog majd legalább pár részletre. :)

Én 4 évesen voltam először Budapesten, képek nincsenek, és még anyukám is sokszor meglepődik, hogy milyen sok mindenre emlékszem. Pedig sosem meséltek róla később, csak én nekik. És mégis rengeteg minden megmaradt, persze csak olyan dolgok, amik egy 4 évest érdekelnek. :D Parlamentre, meg hasonlókra nem emlékszem egyáltalán. (vidámpark, metró, szoba, babák a tescóban, ilyesmik)


Úgyhogy szerintem jó ötlet elvinni valahova. Németországban rengeteg vidámpark van gyerekeknek, szerintem olcsóbb, mint a Disneyland, vagy a bécsi Prater, bár ezt már írták.

De tényleg Magyarországon belül is van sok lehetőség. :)

2013. jún. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!