Kezdőoldal » Utazás » Európa » Felismeri valaki az alábbi...

Felismeri valaki az alábbi képen látható helyet? Úgy gondolom hogy Ausztriában lehet és azon belül is Salzburg környékére tippelek.

Figyelt kérdés
[link]

2013. jún. 23. 17:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez több képből lett összephotoshopolva.
2013. jún. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez nem Ausztria. Ez az olasz Dolomitok. Geográfusként biztos vagyok benne.
2013. jún. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A hegyek 100%, hogy Olaszország, viszont a templomban semennyi itáliai hatás nincs. Vagy photoshop, esetleg Dél-Tirol.
2013. jún. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A templom is a helyén van. Ez a kép valódi, csak a színek vannak élesítve. Az olasz hatás nem az országhatárral változik. Mivel a Dél-Tirolban található Dolomitok egykoron Ausztria része volt és egyébként is közelebb van a magterülethez, így nyilván az épületekben is megjelenik az alpesi, közép-európai hatás. A hely egyértelműen Olaszország --> Dél Tirol (Trentino Alto Adige) -->Dolomitok hegység
2013. jún. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Santa Maddalena falu Val di Funnes

Bolzanotól 30km-re ÉK-re


Üdv: Napfényes Itália

[link]

2013. jún. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a hozzászólást! :-)
2013. jún. 24. 09:00
 7/12 anonim válasza:

"Ez nem Ausztria. Ez az olasz Dolomitok. Geográfusként biztos vagyok benne."


Hát, mondjuk én a geográfusra nem lennék annyira büszke. 10 év múlva én leszek az oktatási miniszter, akkor első intézkedésem lesz a szakot bezárni.

2013. jún. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A geográfus vagyok.


Tisztelt Oktatási Miniszter Úr! Mégis mi bajod a szakkal?

2013. jún. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Színvonaltalan, semmihez nem értő, munkanélküli jelölt fiatalok tömegét magából ontó szaknak tartom. Tapasztalat sajnos. Talán a sok szintetikus tudatmódosító szer miatt, de évről-évre százak jelölik meg egy jobb élet reményében. Ugyan milyen munkahelyen van szükség arra a tudásra, hogy a kréta végi diszkordanciák egyben fáciens változással is együtt jártak? Vagy mégis hol hasznosítod azt a tudást, hogy Arcview-ban beszínezel egy mezőt kékre? Legalább a térképészet 2-őn megtanultam, hogyan kell a Google Earth-el a házunkra ráközelíteni, és Info-n, hogy az Excellben van repülőgép szimulátor.
2013. jún. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ennyi erővel mindegyik szak ilyen. Sehol sem kapsz valódi tapasztalatot. Gyakorlatban elsajátítani a tudást nem ugyanaz, mint elméletben megtanulni a hülyeségeket. Mindenhol ez megy. Szerinted ha egy gépészmérnök elmegy egy céghez pályakezdőként, akkor az tudni fog valamit? Szart sem, csak pislogni. Tapasztalat!

Ha kitartó vagy, akkor el tudsz helyezkedni. Nem tudom mi a szakirányod a geográfuson belül, de lehet tudnék ajánlani pár dolgot.

2013. jún. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!