Kezdőoldal » Utazás » Európa » Horvátországban Vir szigeten...

Horvátországban Vir szigeten és környékén milyen látni valók vannak?

Figyelt kérdés
2013. jún. 26. 10:35
 1/9 anonim válasza:

privlakánál a dalmacija kemping melletti öböl végénél a sós mocsár ami tele van pérhalakkal és nagy rákokkal este lepényhalat is láthattok,ott a parton sok a sziksósfű is(ez szerintem nagyon érdekes)akár kézzel is tudtok ott halat fogni, este ha belemész a sziklás aljzatú bokáig(max térdig)érő vízbe zseblámpával láthatsz tintahalakat is meg kicsit messzeb zadarban a tengeri orgonák az óvárosban a kikötőnél az óváros vir központjánál UI.setnica jadro és a

put mula utca keresztezödésénél ahol van egy kikötő ott este mindig vannak ilyen árusok akik kis cuccokat,díszeket árulnak,a sekély sziklás nyugodt vízbe nappal dobj be egy

széttört kagylót-csigát és odagyülnek a halak és a rákok

akár az öt centis vízbe is de inkább kicsit mélyebbe várj kicsit és ott egy csomó hal,vegyél bóvárszemüveget és búvárkodj(atok) így sok kagylóhéjat tudtsz gyűjteni ezt ha tengerparton vagy soha ne hagyd ki akár tengericsillagokat is találhatsz ha homokos az aljzan a békatalppal legyezd el a homokot így nagyobb esélye van hogy találsz nalamit(tengericsillag,kagyló)mert ezek nappal a homokban rejtöznek,zadarban a világító híd a belső kikötőben az óváros bejáratánál, a tengeri orgonák nem vagyok benne biztos hogy ott a kikötőnél vannak,de tavaly asszem ott láttam őket...

2013. jún. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Zadar (Zára) belvárosa (a vár) szép azt érdemes meg nézni a szigettől nem messze van.
2013. jún. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! :) és a sziget magában szép?:)
2013. jún. 27. 00:06
 4/9 anonim válasza:
igen,a híd után van egy kavicsos út az levezet egy eldugott kis partrészre
2013. jún. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm !
2013. jún. 27. 12:28
 6/9 anonim válasza:
itt a tengeri orgonák zadarban: [link]
2013. jún. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
ha van még kérdésed nyugodtan írj
2013. jún. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az igaz, hogy csatornázási hiány van?
2013. jún. 28. 14:08
 9/9 anonim válasza:
öööö hát ezt nem tudom....
2013. júl. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!