Kezdőoldal » Utazás » Európa » Romániában magyar autót, az...

Romániában magyar autót, az országot elhagyva meg tudják büntetni?

Figyelt kérdés
Sok helyen kerestem már erre információt, de nem találtam semmilyen egyértelmű bizonyítékot arra, hogyha itt nem állítanak meg de pl: bemérnek azt utólag, Magyarországon csekk formájában be tudják-e szedni?

2013. júl. 3. 21:16
 1/3 anonim ***** válasza:
EU-n belül elvileg igen, de azt nem tudom, hogy a gyakorlatban működik-e.
2013. júl. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Engem bemértek 3 éve a Király-hágó előtti utolsó faluban. Félreállítottak, elrendezték a - valszeg szintén gyorshajtó - motorost, aztán én kerültem sorra. Ahhoz képest, hogy 76-tal mentem lakott területen belül, nem is volt sok a büntetés: átszámítva úgy 8400 Ft (talán 120 lej). Ja, helyszíni bírság volt, készpénzben ki kellett fizetni. A bizonylatot azóta is őrzöm, szép emlék. :)
2013. júl. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Igen!!Helyszíni bírság, ha nem állítanak meg akkor meg úsztad!!Magyar országra ne küldik!!
2013. júl. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!