Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogyan láthatnám a tengert a...

Hogyan láthatnám a tengert a legolcsóbban?

Figyelt kérdés
Soha nem láttam még a tengert ezért szeretném látni, egy pár napos kirándulás keretein belül.. Minnél olcsóbban szeretném kihozni, fiatalok vagyunk nem tudom a vadkemping mennyire megvalósítható de ha 1-2 napra mennék se tántorítana el nagyon, mert számomra megérné, hogy lehetne ezt a legolcsóbban megoldani? Kocsival vagy más utazási eszközzel?
2013. júl. 3. 22:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha többen mentek,akkor kocsival..

Olaszország,esetleg Horvátország.

Egyébként javaslom a qponverzum.hu oldalt,szoktak lenni ilyen ajánlatok:

[link]

2013. júl. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A hátizsákos stoppolásnál nincs olcsóbb és Isztriáig simán le lehet így jutni.
2013. júl. 4. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Vannak úgynevezett csobbanójáratok Olaszországba és HOrvátországba 10-15 ezer forint körl. Este indulás Budapestről vannak felszállási lehetőségek más városokban, reggel érkezés a tengerparta, egész nap fürdés este visszaindulás hajnalban Budapestre érkezés.


Őszíntén mondva nem tudom, hogy én bevállalnék e egy ilyet, mert tuti nagyon fárasztó, de azért csábít a gondolat.

2013. júl. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat, hát ez az egy napos kirándulás nekem kicsit kevés, inkább a kocsis számolgattam én is kicsit ha négyen-öten összedobunk úgy nem lenne annyira drága, és akkor időhöz se lennénk kötve, de még ez az egynapos csobbanás se annyira halott ötlet csak azért szívesen lennék egy este a tengerparton
2013. júl. 4. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!