Kezdőoldal » Utazás » Európa » Utasbejelentkezés (check-in)...

Utasbejelentkezés (check-in) az autóbuszokon hogyan zajlik?

Figyelt kérdés
pl egy Eurolines vonalon, pl a Népligetből. mit jelent és hogyan zajlik, mit kell csinálni? köszönöm a válaszokat

#utazás #busz #poggyász #csomag #autóbusz #check-in #Eurolines #utasbejelentkezés #helybiztosítás
2013. júl. 4. 17:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Én ebben már tapasztalt vagyok. Oda mész ahol vannak a pénztárak , de nem álsz oda , hanem leülsz a padra. Ezelőtt pedig egy sorszámot kell húzni , ott rámutatsz a uticélra. Leülsz a padra , amikor a sorszám következik amit húztál odamész a pénztárhoz és átadod a jegyet és igazolványt ellenőrzéas után visszakapod. A pénztárnál kiválaszthatod hogy hol szeretnél ülni , lesz egy monitor ott lesz rahta a busz. Amikor kiválasztotad információt kapsz hogy honnan indul a busz , kimész a peronra és ott várod meg a buszt. Ennyi. Én Amsterdamba mentem/megyek szeptemberben,
2013. júl. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!