Kezdőoldal » Utazás » Európa » Horvátországi utazás? Autópály...

Horvátországi utazás? Autópályák, stb.

Figyelt kérdés

A segítségeteket szeretném kérni, mert nem voltunk még külföldön kocsival. Drávaszabolcsom mennénk ki Crikvenicába és kicsit félek az utazástól. Először is a férjem régóta vezet és jó sofőr, viszont nem voltunk még autópályán, és nem tudjuk hogy működnek a dolgok. Utána olvastam kicsit de vannak még vak foltok. Azt tudom hogy kapus rendszerben megy a fizetés.

1, Mennyire nehéz eligazodni, eltévedni?

2, Milyen nagy a forgalom ha csütörtökön mennénk?

3, Kb mennyi lenne az autópályadíj? ( erre is rákerestem csak kíváncsi vagyok nem e rosszat néztem

4, Ti melyik útvonalon mennétek, ha Drávaszabolcson lépnétek ki?

Nagyon rá vagyok parázva pedig jól tudok tájékozódni, csak akkor is félek, mi lesz ha eltévedünk, vagy rossza fele megyünk az autópályán stb..Kérlek adjatok tanácsokat.


2013. júl. 6. 17:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Ajánlom figyelmedbe a következő oldalt. [link] Itt nagyon hasznos információkat találsz. Mi letenyénél szoktuk átlépni a határt, mert nekünk az van közelebb de ha Drávaszabolcsnál mész akkor a 34 majd a 45 számú úton haladva eléred az A3-as autópályát onnan már nem lehet tévedni. :) De ajánlom figyelmedbe a [link] útvonaltervező ahol térképet is tudsz nyomtatni. Talán ez az egyik legjobb, legrészletsebb netes útvonaltervaző.
2013. júl. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!