Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szerintetek mennyi kunat...

Szerintetek mennyi kunat érdemes vinnem egyetlen napra a horvát tengerpartra (Opatija)?

Figyelt kérdés
Kirándulni megyek egy napra a tengerpartra,szombat reggel erkezunk es este már indulunk haza. Mennyi kunat váltsak,ugy hogy semmiből ne szenvedjek azért hiányt. Fogalmam sincs az ottani árakról. Szeretnék ebédelni, meginni egy sört, egy palacsintát,venni egy-két szuvenirt stb.
2013. júl. 7. 11:53
1 2
 1/14 anonim válasza:
Én olyan 6-700 kunát vinnék, de ez igényektől változik.
2013. júl. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hát autópályával együtt szerintem 2-3 ezer bőven elég.
2013. júl. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Vagy még annál inkább kevesebb de jóval.
2013. júl. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Gondolom, egy napos buszos út lesz; vagy pedig egyénileg szervezve?

www.horvatorszaginfo.hu

ezen az oldalon megtalálod az aktuális horvát árakat.

/megjegyezném, Opatija a legdrágább nyaralóhely Horvátországban, így ennek függvényében kalkulálj/.

Majd mesélj, milyen volt! Jó utat!

2013. júl. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
ez jó kérdés, mert én is oda megyek egy napra, buszos utazással. Én nem váltok sokat be, enni viszek.
2013. júl. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:

[Kérdező vagyok]


Igen, egy napos busz út, szóval reggeltől estig kérdezem, hogy mennyi pénzt költsek? Azért 700 kunát eléggé sokallok (28000 forint kb).

Tényleg csak annyit szeretnék költeni, hogy egy pizza/gyros, üdítő, palacsinta, sör stb, kb 12 órát fogunk ott tölteni, szerintem egy 10-esből kijönnék..bár nem tudom, nem voltam még ott, de nem tervezek iszonyatos költekezést.

De köszönöm mindenkinek :) írok majd, hogy milyen volt

2013. júl. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
1000-1200
2013. júl. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Voltál az egynapos úton? MEGÍGÉRTED!!!! hogy visszajössz és mesélsz! Hátha egyik szeptemberi hétvégén elutazom és szükségem lenne a véleményedre, ötleteidre és tanácsaidra!
2013. júl. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

[Kérdező vagyok]

26-án megyek :) ... de még mindig nem tudom mennyi pénzt vigyek. Amiket itt írnak az rengeteg... 1200 kunát egyetlen napra? Szerintem úgy, hogy viszek nagyjából kaját, piát 10.000ből kijövök...

2013. júl. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem 250-300 kúna elegendő, de utasbiztosítást köss, mert megéri.
2013. júl. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!