Kezdőoldal » Utazás » Európa » 3 éves kislányomnak elég a...

Rob7 kérdése:

3 éves kislányomnak elég a személyi igazolvány, hogy kijusson angliába 1 hetes kiruccanásra? Vagy mindenképpen szükséges az útlevél?

Figyelt kérdés

2013. júl. 8. 12:08
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

3 éves????

Gondolom 13 éves. Kell az útlevél mivel még gyermekkorú.

2013. júl. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

elég a személyi természetesen

ingyenesen megcsinálják, de akár 30 nap is lehet az ügyintézés, ezért kezdjétek el időben

2013. júl. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

első

ha nem tudod a választ, akkor inkább ne írj fals információt, évek óta lehet személyit csináltatni akár csecsemőknek is

2013. júl. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Oké, rosszul tudtam elnézésedet kérem kedves utolsó ettől még nem kell kioktatni, de te is egy tipikus magyar vagy.
2013. júl. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Elég a személyi! Persze ha csak 3 éves akkor szülői kíséret is kell :)


Utolsó: nincs igazad. A te tipikus sajnos inkább te vagy, aki nem tudja a választ, de löki a fals infót. És ha kijavítják akkor hirtelen még neked áll feljebb ahelyett, hogy szépen megköszönnéd és szimplán belátnád, hogy most hibáztál!

2013. júl. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%

Utolsó

Te tévedhetetlen vagy azaz vagy a jó választ tudod vagy nem tudod a választ. Te sem tudtál még soha semmit rosszul. Nem értem miért kell ebből olyan nagy ügyet csinálni. Azt hiszem a 83%-om azt jelöli, hogy az esetek többségében hasznos a válaszom. Egyszer valamit tévesen tudok , már azonnal egy idióta vagyok mert Fals infókat közlök.


Bocs az off-ért kérdező.

2013. júl. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2013. júl. 10. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!