Kezdőoldal » Utazás » Európa » Megbízható utazási iroda?...

Megbízható utazási iroda? Lengyelországba vagy Csehországba. Többi lent.

Figyelt kérdés
Lengyelországba vagy Csehországba mennénk a családommal de idén először kipróbálnánk az utazási irodát. Tudtok megbízható utazási irodát? Mi olyan 4 nap 3 éjszakára gondoltunk. Ja és persze Augusztusban. Viszont van egy kisebb bökkenő Lengyelországgal... Én találtam egy utat aminek kedvező ára van meg az időpont is jó csak nekem van egy húgom aki 11 éves és az útban van egy Auswitzi program is ami nem neki való lenne..Tudtok olyan utat ahol ez nincs benne? Nagyon köszönöm előre is! Inkább Lengyelország felé hajlanánk..:) Nektek melyik utazási iroda vált be? És ha választanátok Csehország vagy Lengyelország között melyiket választanátok és miért ? Tényleg köszönöm! (L)

2013. júl. 12. 18:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos utazási irodákkal kapcsolatban nem vagyok képben, saját autóval jártam be Csehországot és Lengyelországot is. Az auschwitzi, birkenaui múzeum és táborlátogatástól amúgy nem kell félteni a gyerekeket, nem kell horror házára gondolni, tehát semmi olyat nem látni ott amitől később rémálmaik lehetnének. Viszont a szervezett látogatás hosszú és fárasztó, csak annak ajánlánam akit leköt ez a téma, a gyerekek pláne unatkoznának, no meg kár is a 4 napból 1 teljes napot erre szánni. A lengyel és cseh túra közötti választásra nehéz így vaktában tanácsot adnom, a lengyelt ilyen rövid kiruccanáshoz akkor ajánlanám ha kifejezetten Krakkó,Zakopane és egyéb dél-lengyel látnivalókra koncentrál. Csehország is tele van minden jóval, viszont 4 napba szerintem nem fér bele Prága, Karlovy Vary, Budejovice, Hluboka, Telc és a többi együtt.
2013. júl. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi:)
2013. júl. 14. 01:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!