Kezdőoldal » Utazás » Európa » Párizsban 26 év alatti eusokna...

Párizsban 26 év alatti eusoknak megéri museum passt venni?

Figyelt kérdés
Mindenhol mást írnak, a francia barátunk most mondta, hogz kb. minden múzeum ingyen van nekünk, de ezt a honlapokon nem mindig említik. Van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban?

2013. júl. 12. 22:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Az eusosoknak feltétlenül megéri.
2013. júl. 13. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem éri meg. Tényleg szinte minden ingyen van vagy nagyon kedvező áron a fiataloknak.
2013. júl. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
25 év alatt szinte minden ingyen van.
2013. júl. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor csak az eiffel toronynal lesz nagy sor :)
2013. júl. 13. 21:18
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenütt nagy sor lesz. Attól, hogy ingyen van még sorba kell állni úgy tudom. Vagy nem?
2013. júl. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Az Eiffelnél hatalmas sor van általában, mi viszont reggel 9-re odamentünk és csak 2 percet kellett várni. Viszont mire leértünk 2 óra múlva a sor minimum 100 méteres volt, úgyhogy érdemes korán odamenni. Az Eiffelre nem ingyenes a 25 év alatti belépő, viszont rendkívül kedvezményes, emlékeim szerint 3 euro.
2013. júl. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Most jöttem haza, nagyon kevés helyen kellett fizetni.
2013. júl. 23. 13:37
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi is most jöttünk haza. Eiffel toronynál lépcsőnél nem is volt sor. Puhányok mennek lifttel, nekik viszont jó hosszú sort kellett végigállni. :)
2013. júl. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Málna01 válasza:

Szia!

Szeretném kihasználni,hogy már voltál.. :D Sok helyen azt olvasom,h 18-25 éves EU-s állampolgároknak ingyenes a belépés. Én 25 vagyok, szerinted még beleférek a keretbe? :) 2 hét mùlva megyünk nászùtra és így Mi is egy csomót tudnánk spórolni. Remélem még válaszolsz. Előre is köszi!! :D

2013. aug. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!