Kezdőoldal » Utazás » Európa » Bibione-ban (Olaszo. ) a...

Bibione-ban (Olaszo. ) a tengerparon van vmi értékmegőrző?

Figyelt kérdés
Csak egy napot töltünk ott el, szállásunk ott nem lesz, és le kell vinnünk magunkkal a buszról azt, amire egész nap szükségünk lesz. De nem vinném magammal a strandfelszerelést a sétára, ill. ha veszek vmit és utána visszamegyek a partra, ott sem akarok csomagokra figyelni, tudtok vmi jó megoldást?

2013. júl. 15. 09:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Minden szállodában van széf a vendégeknek.
2013. júl. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem leszünk szállóvendégek, írtam, hogy nem szállunk meg sehol a városban, csak leszállunk reggel a buszról és este vissza a buszra. El sem olvastad. :S
2013. júl. 15. 13:54
 3/6 anonim ***** válasza:

" tudtok vmi jó megoldást?"


Igen!

Szállodába kell menni, nem pedig a...


Amúgy ne énrám legyél mérges amiért nomád körülményeket választottál a teljes komfort helyett!!


De, hogy segítsek is a leoltás helyett.

Ez egy 20 km hosszú szállodasor.

Keressél strandbejáratot pénztárral, mert a pénztár mellett szokott lenni kulccsal zárható szekrénysor.

Nem hinném, hogy túl drága lenne.

Javaslom, hogy strandolás után vegyétek igénybe a strandon található zuhanyzót, ill. az ingyenesen használható sampon és tusfürdő automatákat, hogy levigye a sót a bőrötökről.

Jó csobbanást.

2013. júl. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Légy oly kedves, ne mondd meg, hogy hova menjünk.


Örülj neki, hogy te megengedheted magadnak a szállodát, sokan ezt nem tehetik meg. Én sem.


Erre volt pénzünk, és ez lehet egy jó nyaralás attól, hogy nem egy tengerparti szállodában szállunk meg.


És már ne is haragudj, de ami nem szálloda, azt ne nevezzük már nomád körülménynek, mert rohadtul nem az!


És az, hogy nem lesz tengerparti szállodánk, nem egyenlő az igénytelenséggel! Ingyenes tusfürdőautomata???

Ritka bunkó egy ember lehetsz.


Én nem haragudtam rád az első válaszért, de úgy látom, te felkaptad a vizet, mert azt mertem írni, hogy el sem olvastad. Ugyanis leírtam vmit a kérdésemben EGYÉRTELMŰEN, erre te írtál olyat, aminek köze nincs a kérdéshez.


Ha nem tudsz arra válaszolni, akkor minek válaszolsz?


Gusztustalan hozzáállás, hogy akinek nincs pénze drága nyaralásra, vagy egy utazgatós időszakban nem foglal minden egyes helyen szállást egy napra, az biztosan igénytelen és mindenhol az ingyenes megoldásokat fogja kutatni. Hát nem. Olaszországban még nem voltunk, ezért nem tudom, hogy ott milyen lehetőségek vannak, és attól, hogy szállodába nem megyünk, még nem fogunk samponautomatát használni, meg biztos beülünk egy étterembe, stb. Tipikus gazdag hozzáállás.

Már sejtem, hogy erre is milyen stílusban fogsz válaszolni. De a továbbiakban nem érdekelsz.

2013. júl. 16. 08:49
 5/6 anonim ***** válasza:
én a hozzád hasonló lúzereknek is segítek...
2013. júl. 17. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én többször voltam Bibionéban de nem láttam ilyesmit.
2013. júl. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!