Kezdőoldal » Utazás » Európa » Nyaralt valaki idén a VIR-szig...

Nyaralt valaki idén a VIR-szigeten? Mik a tapasztalatai? Köszönöm előre is az információkat.

Figyelt kérdés

#Horvátország #VIR-sziget
2013. júl. 18. 15:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Én csak 2 napot töltöttem ott, akkor is egyik ismerősöm nyaralójába segítettem a villanyszerelést megcsinálni, meg a festésbe segítettem e egy picit.

Igazából nem tudok sokat mondani mert én csak annyit töltöttem ott ameddig autóval átmentem a sziget egyik végéről a másik végére kicsit körbenézni meg fotózni, és megenni egy fagyit, meg kenyeret venni egy szupermarket féleségbe ahol örültem hogy angolul megtudtam értetni magam hogy mit akarok.

2013. júl. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igazából a víz kérdés izgat. Rendben hogy nem iszunk a csapból (itthon sem azt isszuk), vagy átöblítem az elmosott poharat, evőeszközt ivóvízzel, nem főzök vele. De pl. fagyit vehetek, vendéglőben ehetünk? Ami lehet, hogy érintkezhetett a vízzel. 9 éves kislányommal ez lesz az első tengerparti nyaralásunk és nem szeretném hasmenéssel kezdeni. A képek alapján viszont tetszene a környék.
2013. júl. 18. 17:01
 3/8 anonim ***** válasza:

Én nem mennék oda!!!


De te miért teszed, ha magad is látod, hogy GÁZOS HELY !!!??

2013. júl. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem a a leghíresebb nyaralóhely Vir, inkább a legolcsóbb. Szóval ezek alapján ne csodálkozz, ha nem felel majd meg az elvárásaidnak. Ár-érték arányban van.
2013. júl. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Vir jó, bár tényleg

van pár hátránya más szigetekhez képest. Nem

iható a víz, de ki lehet ezt bírni. A csatornázás

hiánya miatt nem értem, hogy sokan miért

akadnak ki. Itthon a legtöbb falu a mai napig

nincs csatornázva, de több kisváros se. Nem mérgeznek meg az étteremben se. Ez mind hülyeség.

2013. júl. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

utolsó:

"A csatornázás hiánya miatt nem értem, hogy sokan miért

akadnak ki"


Talán azért, mert amit kisz@rsz, az bele van vezetve a talajba, ami beleszivárog a tengerbe, és ebben úszkálsz.

Ezért olyan "opálos" a víz a sziget körül.


Persze a hozzád hasonló gondolkodni képtelen és igénytelen embereknek ez az eszébe sem jut!!

2013. júl. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
utolsó: akkor itthon se menj sok helyre, azzal az indokkal, hogy nincs csatornázva.
2013. júl. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nyaralás utáni tapasztalak: Nem volt gond a vízzel. Inni, főzni ballonos vizet használtunk. A strandok tiszták voltak. Kedvencünk a homokos aljú, lassan mélyülő strand volt. Minden jó volt.
2013. okt. 12. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!