Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogy a legegyszerűbb eljutni...

Hogy a legegyszerűbb eljutni Splitbe kocsi nélkül? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
A barátom szeretne utánam jönni Splitbe, csak az a baj, hogy nem turnusváltáskor. Találtunk ugyan olyat hogy Zagrabban átszállna, de egy kicsit izgulok emiatt. Esetleg tudtok tapasztalatot, jobb útvonalat, vagy bármi hasznosat? És hol vehetném meg előre a Zagrab-Split közti jegyet akár vonat, akár busz? :)) előre is köszönöm!

2013. júl. 19. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Van közvetlen Budapest-Split vonat. Igaz, hogy 9 és fél óra az út.. elvira.hu-n megtalálod.

Meg azt hiszem busszal is el lehet jutni pestről, de az hosszabb.

Miért Zágrábtól akarsz jegyet venni?

2013. júl. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jaj, benéztem. 15 és fél óra az út és reggel 9.30-ra ér oda. Este 6kor indul.
2013. júl. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Illetve péntekenként indul busz Budapestről, szombatonként pedig vissza. Splitbe este 7kor indul, és reggel 8ra ér oda. Az út 13 óra, kb 20 ezer ft. volanbusz.hu --> külföldi utazás
2013. júl. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, igen láttam, hogy van közvetlen vonat csak nagyon drága majdnem 30000 ft és azért néztem Zágrábot mert odáig sok busz megy olcsón. Mindenesetre nagyon köszönöm! :)
2013. júl. 19. 19:03
 5/5 anonim ***** válasza:

Esetleg ezt az oldalt böngészd: [link]


A horvát MÁV oldala, ki tudod számolni mennyibe kerül a jegy Zágrebtől Splitig (nálam kb 5500 ftot mutatott) Meg a Timetable-nél menetrendet is tudsz nézni. Így szerintem tényleg olcsóbb, de körülményesebb is :)

2013. júl. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!