Kezdőoldal » Utazás » Európa » Megéri egy évre Németországba...

Megéri egy évre Németországba menni nyelvet tanulni vagy inkább kezdjem el az egyetemet? (au pair)

Figyelt kérdés
Felvettek egyetemre, de nem tudom eldönteni, hogy mikor lenne jobb nyelvet tanulni. Még egyetem előtt vagy kezdjem el és majd halasztok vagy csak ha már kezemben van a diploma? Nagyon kiesnék a tanulásból ha egy évig csak a nyelvre koncentrálok? Au pair-ek ti mikor utaztatok?

2013. júl. 31. 12:08
 1/3 A kérdező kommentje:
jah és azt lehagytam, hogy szóba kerül német egyetem is.. 1 év kintlét után menne németül? jobb egy német egyetem egy magyarnál?
2013. júl. 31. 12:10
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha az egyetemen nem ér semmilyen hátrány amiatt, hogy halasztasz, akkor menj. Egy év német nyelvterületen 100x többet ér, öt év egyetemi tanulás.
2013. júl. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát ez nehéz kérdés.

èn voltam au pair amerikában de én otthagytam a fösulit mert utáltam, nem ment, és nem is érdekelt.

Most már régóta németországban élek.


itt az egyetemek ingyenesek, és nagyon jók, ismerek olyat aki au pairként jött ki majd egy év után egyetemre ment és a családnál a gyerekek nagyobbak lettek, így maradhatott ott is, annyi feltétellel, hogy néha vigyázott rájuk, ha este elmentek a szülök.

De lehet neked nem így fog össze jönni.


Szerintem kezd el az egyetemet nézd meg mennyire tetszik, mennyire akarod ezt csinálni.

2013. júl. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!