Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ausztriában dolgozni így van...

Ausztriában dolgozni így van esély?

Figyelt kérdés
Nincs német nyelv tudásom,sem angol(csak egy nagyon kicsi), Mo határán élnénk, és át szeretnék járni dolgozni. Ipari elektronikai technikusi végzettségem van.

2013. aug. 5. 11:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. Én jól beszélek angolul, németül csak inkább megértek dolgokat, és csak segítséggel tudtam állást szerezni. A főnököm fiatal volt, beszélt angolul, így egy szezont tudtam kinn dolgozni. De már én is rájöttem, hogy német nyelvtudás nélkül, csak ismerős útján lehet elhelyezkedni, és úgy is csak nagy szerencsével. A munkaadók 99%-ban, ha tudnak is angolul, csak a te kedvedért nem beszélnek.
2013. aug. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Nyelvtudás nélkül hogyan akarod ezt kivitelezni??
2013. aug. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ismerős által akkor van esély?
2013. aug. 5. 11:36
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

"Ismerős által akkor van esély?"


Ha az angolod jó, akkor találhatsz olyat ahova az is elég, de mivel még angolul sem beszélsz, így majdnem 0 az esélyed.

2013. aug. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Áruld már el, hogy akarsz nyelv nélkül boldogulni!?
2013. aug. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ismerőseim mennek ki Ausztriába dolgozni, és tuti nem beszélnek se angolul, se németül, ilyen analfabéták..
2013. aug. 5. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!