Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyi költőpénzt érdemes...

Mennyi költőpénzt érdemes vinni Graz-ba 5 napra (július eleje), ha a szálláshelyen reggelit kapunk, de a többiről nekünk kell gondoskodni, és szuvenírt is szeretnék?

Figyelt kérdés

Úgy tudom, nincs főzési lehetőség a szálláshelyen.

Nagyon köszönöm!


2008. jún. 28. 14:43
 1/2 anonim ***** válasza:

huuu.jo kérdést tettél fel.van akinek 150 000 se elég,van akinek 50 000 sok.mennyi idös vagy azt sem irtad,meg hogy hàny személy.ja meg hogy osztàly kiràndulàs,vagy privàt....

ha iskolàsrol van szo,nem hiszem hogy 30 ooo-nél több kell,ha felnött akkor jo ha van 50 000 forint bevàltva.persze egy személyre szàmolva.én 2 évvel ezelött voltam Görögorszàgba 10 napra 20 ooo forinttal,szinte semmire sem volt elég...MOSTSvàjcban élek,egy hétre forintra àtszàmolva itt biztos kell 75 ooo egy turistànak.de ez orszàgtol függ,melyik,milyen gazdag.....jo nyaralàst!!!!!!

2008. jún. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 tade ***** válasza:
SZia. En csak magambol tudok kiindulni. Mi ( 4 szemely ertendo) tavaly Gorogorszagban voltunk teljes ellatason. Vittunk magunkal 1 hetre 1000 eurot,de abbol csak a felet koltottuk el. Viszont, ha ti csak reggelit kaptok, es nincs lehetoseg fozesre, akkor szerintem minimum 500 euro kell. Persze attol is fugg, hogy hol ebedeltek meg vacsoraztok. Nem mindegy, hogy egy ilyen kajasatorban vesztek 2 db virslit kenyerrel, vagy elmentek mondjuk egy etterembe. Meg ugye ha korul akartok nezni akarva-akaratlanul es meglattok dolgokat ami megtetszik es meg szeretnetek venni...legyen az egy karkoto, nyaklanc, akarmi. Ha gyerekekkel mentek ott fel kell keszulni, hogy fagyit akarnak, szomjasak stb. Bar egyentol fugg, hogy ki mire szeret kolteni es mennyit. Szemely szerint en ugy gondolom, hogy egy 4 fos csaladnak egy 500 euro kell, foleg, hogy csak reggelit kaptok. Ez az en velemenyem.
2008. jún. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!