Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szerintetek el lehet indúlni...

Évi61 kérdése:

Szerintetek el lehet indúlni a Horvát tengerpartra Zadar és környéke úgy hogy nincs biztos szállás? Párom szerint alszunk az autóban. Szabad egyáltalán parkoló autóban aludni? Esetleg az ott lakók ajánlanak szállás lehetőséget? Van ötlete valakinak?

Figyelt kérdés

#Zadar #autóban alvás #Horvát tenger part
2013. aug. 14. 22:15
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

Én biztos nem mernék így elindulni.

Nézzetek szét a booking.com-on!

2013. aug. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Elvileg lehet találni 3-4 órán belül szállást. Nekünk most Görögországban sikerült egy főre 21.000-ért apartmant találni ilyen módszerrel.
2013. aug. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Azt hiszem,már nem szabad az autóban éjszakázni vagy vadkempingezni hivatalosan,megbüntethetnek érte.Sztem keressetek szállást előre. Kraljevicában tudok ajánlani szállást magyaroknál:)
2013. aug. 15. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi is gondolkodtunk ilyenen, de utólag visszagondolva jobb volt, hogy volt szállásunk és a biztosra mentünk. Fárasztó az út, és valljuk be kinek van kedve 3-4 órán át ténferegni szállás után.Amúgy nem szabad vad kempingezni, komoly büntetések vannak érte. Miért érdemes így menni? Annyi lehetőség van a neten. Mi Crikvenicán voltunk és végül is előre foglaltam egy utazási irodában és nagyon korrekt áron nyaraltunk. Jövőre Zadarba megyünk és a kék lagúna panzióba fogunk menni, jónak tűntek a képek.
2013. aug. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

mi már két hasonló körutat is tettünk európában autóval. mindig kaptunk szállást gond nélkül, általában sehol nem aludtunk 1-2 éjszakánál többet.

először amszterdamig mentünk, majd voltunk egy horvát-olasz túrán is.

ha bevállalósak vagytok simán megéri. mi panziókban laktunk mindig, kedvesek voltak, és korrekt árakban kaptunk korrekt szobát. arra kell figyelni, hogy ne este 7-8kor kezd keresni a szállást.

viszont ha egy egész hetet szeretnél egy helyben lenni, akkor én is inkább a booking.com-ot ajánlanám :)

2013. aug. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Jó dolog a booking.com, de azon csak "hivatalos" szálláshelyek vannak. Míg ha mondjuk tengerpartra mész, ezeken kívül dugig van "nem hivatalos" szálláshelyekkel az egész város.

Példának okáért beütöttem a helyet ahol voltunk. a legolcsóbb szállás 7 éjszakára 4 főre 134ezer forint.

Nem rossz.. de mi 84 ezerért voltunk :) Oppá..

Rizikó meg utánajárásért cserébe spóroltunk 50 ezer forintot.

Szállás pedig 2 szobás, konyhás, fürdőszobás nagy teraszos apartman volt a városközponttól 50 méterre, strandtól meg 200m-re. Szerintem megérte. Máig nem találok olcsóbb lehetőséget a neten.

2013. aug. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat, és a javaslatokat.Zadarig szeretnénk menni, valószínű ha oda érünk délelőtt azonnal szállást keresünk.Megírom itt 1 hét mulva, mi történt!!
2013. aug. 15. 21:30
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ismeretlen helyen azt is csinálhatod, hogy az első éjszakára veszel ki valamit, hogy biztosra mégy, aztán majd megoldod a többit.

Mint kelet-európai tudnod kell, ez az a térség, ahol rengeteg a szezonban kiadó szállás, ami nem feltétlenül érhető el a neten. Sőt.

Tehát nyugodtan indulj neki, és a netes szálláskeresőknél sokkal olcsóbban fogsz a helyszínen szállást találni.

2013. aug. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ígéretem betartva megírom, hogy megérkeztünk a nyaralásból.Biograd na Moru-ban voltunk. Szállást azonnal találtunk mert sokat kínáltak az út szélén sokkal olcsóbban mint a neten hírdetnek.Bátran indúljatok szállás foglalás nélkül.
2013. aug. 21. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!