Kezdőoldal » Utazás » Európa » 1 hetre szeretnek parommal...

1 hetre szeretnek parommal elmenni Moszkvaba. Mennyibe usznam meg olcson?

Figyelt kérdés
Hallottam,h Moszkva egyike a vilag legdragabb varosainak es,h iszonyatos arak vannak,de ha valamiolcsobb panzioba mennek vagy csupan 3*-os szallodaba akar a varos szelebe..mennyi lenne kb?
2013. aug. 16. 22:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a barátaimmal voltam ún. Európa-túrán, rengeteg országban megfordultunk, többek között Oroszban is. Szinte az egész országot bejártuk, de Moszkvában laktunk. Hasonlóképp gondolkodtunk, mert tényleg elég húzósak az árak, ráadásul mi heten voltunk. Találtunk egy "viszonylag olcsó" panziót (12000/fö/éj)de nagyot szivtunk, undoritoan koszosak voltak a szobák,tele csótánnyal,pókkal fuj. És ez mondhatni a belvárosba volt. Szóval szerintem szálláson nem érdemes spórolni,hanem pl. közlekedéssel, mi úgy csináltuk egyébként minden országban, hogy béreltünk egy furgont, és azzal furikáztunk. Tény hogy nem a legkényelmesebb,de lényegesen olcsóbb :) Ha valami érdekel még, irj privit nyugodtan.

19/L

2013. aug. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
valóban, moszkva a legdrágább európai város. a szállások drágák, viszont nem tiszták az árakhoz képest. Ajánlom a Zvezdnaya Hotelt, ez olyan 13-15 ezer forint körül van, de tiszta és tartalmaz reggelit. Moszkva maga hatalmas, beutazni legalább 5 nap kell. Ahogy fentebb emlitették, valóban olcsóbb ha béreltek egy 7 személyes kisbuszt és azzal jártok, nem pedig tömegközlekedéssel. A szállást kihizhatjátok reggelivel kettőtöknek olyan 150000 ből.
2013. aug. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát én most jöttem haza Oroszországból. Igaz Moszkvábasn csak 2 napot voltam.

Szállásról nem tudok nyilatkozni, de a közlekedésről igen. Nehogy kocsit bérelj. Ott a tömegközlekedés. Jó és OLCSÓ!! Nem tudom ki mondja, hogy drága. Szerintem nem nézte meg az árát. Sokkal olcsóbb, mint akár NY, London, Párizs vagy Budapest tömegközlekedése.

Amúgy én nem éreztem olyan irtó drágának a várost, mint azt sokan beharangozták. Persze étteremben nem ettem, de utcai árusnál, Gum-ban gyorskajáldában és Arbaton Wendy's-ben igen.

Voltam kávézókban is. Ott mondjuk 210 rubelt hagytam ott forró csokira. Valóban húzós.

2013. okt. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!