Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogyan jutok el legolcsóbban...

Hogyan jutok el legolcsóbban Budapestről Nagyváradra?

Figyelt kérdés

2013. aug. 22. 23:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Stoppal.
2013. aug. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs saját kocsid, egyetlen lehetőségként a vonat marad.
2013. aug. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Vagy ha szerencséd van és akkor megy valaki amikor te is szeretnél, az oszkár telekocsi honlapján tudsz keresni ajánlatot.

Persze nem sokkal olcsóbb, mint a vonat, és kevesebb lehetőség és időpont áll rendelkezésre erre a viszonylatra.



[link]

pillanatnyilag például két ajánlat van:

aug.23án 18:30-as indulással 5000Ft-ért, és

aug.30-án 13:00 órakor, at ár megbeszélés tárgya.


Ha vissza is szeretnél jönni, az is kétesélyes, Nagyvárad-Bp viszonylatra például jelenleg nincs ajánlat.

2013. aug. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Gyalog
2013. aug. 23. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Szia!


Ajánlom figyelmedbe ezt a stoppolj nagyváradról / nagyváradra facebook csoportot :)


[link]

2013. aug. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Most látom, hogy éppen írta egy srác, hogy "hétfőn reggel korán utazok pestről váradra. van 4 szabad helyem" :)
2013. aug. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat! :) majd csak valamikor ősszel fogok utazni, csak gondoltam, addig is kitalálom, hogy a legjutányosabb ! :))
2013. aug. 23. 11:36
 8/8 anonim válasza:
Ugy tudom Budapestrol jon vonat Vamospercsre,onnan stoppal mar egyszeru menni a hatarig,aztan stoppal Ermihalyfalva es onnan pedig bejarnak a buszok Nagyvaradra.Nem a legolcsobb mulatsag,de szerintem mukodik.
2013. szept. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!