Kezdőoldal » Utazás » Európa » Veszelyes hely egy 18 eves...

Veszelyes hely egy 18 eves magyar fiunak Szabadka?

Figyelt kérdés

Nagyon messze elek Szabadkatol (osztrak hatar) es szeretnek jövö nyaron oda menni,mert ott van egy közeli rokonom akit meg soha nem lattam es a varos is szep, de az a baj,hogy nem beszelem a szerb nyelvet. Csak nemetül,angolul es magyarul beszelek anyukam szerint nagyon veszely lenne nekem egyedül oda mennem, de szerintem nem annyira nem veszes ott a helyzet föleg ha az ember nem provokalja a szerbeket. Egyszer, ketszer voltam csak Szabadkan ez ert nem is ismerem ki magam annyira.


Szerintetek veszelyes ?


2013. aug. 26. 21:46
 1/8 anonim válasza:
27%
NE beszélj magyarul az utcán így nem fognak a rosszindulatú szerbek bántani.
2013. aug. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
68%
Én ebben a városban élek,én azt mondom,h éjszaka ennek a városnak is megvannak a veszélyei,pl.magyarverés illetve a nem rég történt roma incidens Szabadka utcáin..egyszerűbben fogalmazva igen veszélyes lehet ha egyedül vagy és pont olyan személyekre akadsz akik nem szeretik a magyarul beszélő egyedeket,és azokat csúnyán helyben hagyják,szóval egyedül ne nagyon közlekedj éjszaka...
2013. aug. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Es milyen nappal a helyzet ? Vannak lopasok ? Mire kell meg oda figyelni ?
2013. aug. 26. 23:04
 4/8 anonim válasza:
Nappal még elég tűrhető a helyzet,de lopások is előfordulnak,ezt is leginkább romák csinálják.Én csak azt ajánlom,ha nem ismered a várost,ne menj egyedül.
2013. aug. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
Érdekes.....többször jártam má Szabadkán, mindig magyarul beszéltem. Nem történt semmi.
2013. szept. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nappal nekem még nem volt gondom ,éjszakat nemszoktam bemenni ,de ne egyedül és kerül az olyan bagázsokat akik hangoskodnak , esetleg belédkötnének.
2013. szept. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ugyanmar,tele van a varos magyarokkal,hetvegente a nagypiacon tobb a magyar kocsi mint a hazai....semmivel sem veszelyesebb mint mas varosok,Pesten is kirabolhatnak-megverhetnek,csak ott nem a magyar felmenoidet szidjak (mert ugye ok is magyarok) hanem valami mas okot talalnak.
2013. szept. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm,megnyugodtam :)
2013. szept. 23. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!